Ostapenko trīs setu cīņā sasniedz Luksemburgas WTA turnīra ceturtdaļfinālu

ZUMAPRESS/SCANPIX

Latvijas vadošā tenisiste Aļona Ostapenko ceturtdien Luksemburgas “WTA 250” sērijas turnīra otrajā kārtā ar rezultātu 6-2, 4-6, 6-1 uzvarēja nīderlandieti Arianni Hartono.

Ostapenko WTA rangā ieņem 30.vietu un šajā turnīrā izlikta ar trešo numuru, bet viņas pretiniece ir reitinga 300.pozīcijā.

Iekļūšana ceturtdaļfinālā Ostapenko dod 60 WTA ranga punktus.

Ceturtdaļfinālā Ostapenko tiksies ar francūzieti Alizē Kornē (WTA 72.), kura otrajā kārtā ar 6-3, 6-3 pieveica Luksemburgas tenisisti Mendiju Minellu (WTA 233.).

Ostapenko maču sāka ar zaudētu servi, bet pirmā seta turpinājumā atņēma pretiniecei trīs no četrām viņas nākamajām servēm, uzvarot ar 6-2. Otrajā setā viņa pēc breika piektajā geimā nonāca iedzinējos ar 2-4, taču sestajā geimā punktu atguva un panāca 4-4. Sekojošajā geimā pretiniece pie Latvijas tenisistes serves panāca 40:0, bet rīdziniece atspēlēja trīs breikbumbas, tomēr virsroku gūstot nīderlandietei.

Hartono servēja par uzvaru setā un, atspēlējot divas Ostapenko breikbumbas, panāca 6-4.Trešajā setā pēc divu breikbumbu atspēlēšanas trešajā geimā nākamajā Ostapenko nobreikoja pretinieci un panāca 3-1. Grūtā cīņā viņa atņēma nīderlandietei arī nākamo servi un turpinājumā septītajā geimā pielika punktu mačam – 6-1.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu

„Chelsea“ Anglijas Premjerlīgas mačā lupatu lēveros sasit "Norwich City"