Ostapenko trīs setos tiek galā ar šveicieti Benčiču un iekļūst prestižā Indianvelsas turnīra trešajā kārtā

0 Komentāru
Ostapenko trīs setos tiek galā ar šveicieti Benčiču un iekļūst prestižā Indianvelsas turnīra trešajā kārtā
Autors: REUTERS

Latvijas labāka tenisiste Aļona Ostapenko piektdien ar 6-4, 3-6, 6-1 uzvarēja šveicieti Beindu Benčiču, iekļūstot prestižā Indianvelsas WTA “Premier” sērijas turnīra vienspēļu sacensību trešajā  kārtā.

Lai pārvārētu otro kārtu, pasaules sestajai raketei Ostapenko bija nepieciešamas nepilnas divas stundas. Šī uzvara latvietei ļāvusi tikt pie 65 pasaules ranga punktiem un pārtraukt trīs zaudējumu sēriju.

Nākamajā kārtā Ostapenko pretiniece būs rangā 51. pozīcijā esoša Horvātijas tenisiste Petra Martiča.

Ostapenko maču sāka vareni, ceturtajā geimā izvirzoties vadībā ar 4-1, taču drīz vien šveiciete spēja atspēlēties un panākt 4-4. Tomēr pirmā seta turpinājums veiksmīgāks bija Latvijas tenisistei, kura uzvarēja divus geimus pēc kārtas.

Otro setu labāka aizvadīja Benčiča, kura divas reizes lauza Ostapenko servi un guva drošu uzvaru ar 6-3.

Benčiča turpināja veiksmīgi spēlēt arī trešajā setā pie savas serves izvirzoties vadībā ar 40:0, taču turpinājumā pieļāva daudz kļūdu, kuras Ostapenko izmantoja, uzvarot piecās izspēlēs pēc kārtas un tiekot pie breika. Trešajā geimā Ostapenko vēlreiz izdevās salauzt pretinieces servi, sperot platu soli pretī uzvarai.

Ceturtajā geimā Benčica pievilka līdz 3-1. Turpinājumā veiksmīgāka bija Ostapenko, svinot savu pirmo uzvaru šajā turnīrā.

Tā bija Ostapenko pirmā uzvara WTA turnīros kopš janvāra beigām un otrā uzvara šosezon par rangā pirmā simtnieka tenisisti. Janvāra beigās Sanktpēterburgas WTA “Premier” turnīrā viņa pārspēja 93.vietā esošu krievieti Veru Zvonarjovu.

 
0 Komentāru