Komentāri
Ostapenko, tomēr atsauc savu dalību no Birmingemas ”Premier” turnīra
Foto: LETA

Sensacionālā Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko tomēr nepiedalīsies nākamajā nedēļā gaidāmajā Birmingemas WTA “Premier” sērijas turnīrā, jo ir atsaukusi savu dalību, piektdien paziņoja sacensību rīkotāji.

Francijas atklātā čempionāta uzvarētāja Ostapenko, kura pasaules rangā šonedēļ ieņem 12.vietu, pirms zāles seguma turnīru sezonas sākuma bija pieteikusies šonedēļ Nīderlandes pilsētā Hertogenbošā notiekošā WTA “International” sērijas turnīram, tomēr pēc ilgā Parīzes turnīra viņa šajās sacensībās nepiedalījās, šīs nedēļas sākumā atgriežoties mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Aļona Ostapenko tiek sirsnīgi sagaidīta ”Rīgas” lidostā

Foto: latviešu tenisiste ar skaisto ”French Open” trofeju

Sākotnēji viņai vēl nesen bijušā salīdzinoši zemā ranga dēļ nepienācās vieta pamatturnīrā nākamajā nedēļā gaidāmajā Birmingemas WTA “Premier” sērijas turnīrā, taču pēc vairāku sportistu izstāšanās Latvijas tenisiste to ieguva. Tomēr Ostapenko pēc ārstu ieteikuma nolēmusi vēl nedēļu atpūsties, tāpēc savu dalību no Birmingemas turnīra atsauca.

Kortā viņa līdz ar to, visticamāk, atgriezīsies vien aiznākamajā nedēļā, kad norisināsies turnīrs Īstbornā, bet 3.jūlijā sāksies prestižais Vimbldonas čempionāts, kas ir sezonas trešais “Grand Slam” turnīrs, kurā 2014.gadā Ostapenko uzvarēja junioru konkurencē.

Zīmīgi, ka Ostapenko nav vienīgā šīs sezonas vadošā tenisiste, kura nespēlēs Birmingemā, jo savu dalību no sacensībām ir atsaukušas arī Simona Halepa, kuru Latvijas tenisiste uzvarēja “French Open” finālā, kā arī Karolīna Plīškova un Agņeška Radvaņska.

Ostapenko pagājušajā nedēļā kļuva par pirmo neizsēto tenisisti atklātajā ērā, kas spējusi triumfēt Francijas atklātajā čempionātā. Viņa turnīra laikā pārspēja vairākas spēcīgas konkurentes un šonedēļ pasaules rangā pakāpās uz 12.pozīciju, kā arī ir ceturtajā vietā starp šī gada labākajām sportistēm.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl