Ostapenko sasniegumi Latvijā radījuši tenisa ”bumu”?

1 komentārs

Šie jaunie tenisisti jūt īpašu iedvesmu, jo viņi tenisu iepazīst tajos pašos kortos, kur Aļona Ostapenko agrāk un arī joprojām trenējas.

Anastasija Trubiča – tenisa kluba “Enri” trenere stāsta, ka šajā klubā bērnus pieņem jau no četru gadu vecuma, taču vispār trenēties var nākt jebkurā vecumā. “Protams, tas bērnu pieprasījums palielinājies. Viņiem ir baigā interese spēlēt tenisu un sasniegt kaut ko ko Aļona sasniedza.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Ostapenko Latvijā radījusi tenisa ”bumu”?

Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks norāda, ka sportistu panākumi vienmēr nāk par labu visa sporta veida popularitātei: “Tas ievilina cilvēkus sekot līdzi, plus daļai sabiedrības – O, tāds foršs sporta veids kā teniss un kāpēc, lai mans bērns nesāktu spēlēt tenisu.”

Lielupē ar valsts finansējumu tiek rekonstruēti korti Nacionālajā tenisa centrā par vairāk nekā deviņiem miljoniem eiro. Finālā te būs tenisa laukums ar skatītāju tribīnēm līdz 3000 vietām.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl