Ostapenko sasniegumi Latvijā radījuši tenisa ”bumu”?

1 komentārs

Šie jaunie tenisisti jūt īpašu iedvesmu, jo viņi tenisu iepazīst tajos pašos kortos, kur Aļona Ostapenko agrāk un arī joprojām trenējas.

Anastasija Trubiča – tenisa kluba “Enri” trenere stāsta, ka šajā klubā bērnus pieņem jau no četru gadu vecuma, taču vispār trenēties var nākt jebkurā vecumā. “Protams, tas bērnu pieprasījums palielinājies. Viņiem ir baigā interese spēlēt tenisu un sasniegt kaut ko ko Aļona sasniedza.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Ostapenko Latvijā radījusi tenisa ”bumu”?

Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks norāda, ka sportistu panākumi vienmēr nāk par labu visa sporta veida popularitātei: “Tas ievilina cilvēkus sekot līdzi, plus daļai sabiedrības – O, tāds foršs sporta veids kā teniss un kāpēc, lai mans bērns nesāktu spēlēt tenisu.”

Lielupē ar valsts finansējumu tiek rekonstruēti korti Nacionālajā tenisa centrā par vairāk nekā deviņiem miljoniem eiro. Finālā te būs tenisa laukums ar skatītāju tribīnēm līdz 3000 vietām.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl