Ostapenko sasniedz Džendžou “Premier” turnīra otro kārtu

Pievienot komentāru
Ostapenko sasniedz Džendžou “Premier” turnīra otro kārtu
ZUMAPRESS/SCANPIX

Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenko otrdien sasniedza Ķīnā notiekošā Džendžou “Premier” sērijas turnīra otro kārtu.

Ostapenko, kura WTA rangā ieņem 75.vietu, pirmās kārtas mačā ar rezultātu 6-3, 0-6, 6-2 pārspēja mājinieci Sjiaodau Jou, kura reitingā ir 246.pozīcijā. Par otrās kārtas sasniegšanu viņa nopelnījusi 55 WTA ranga punktus.

Ostapenko otrajā kārtā tiksies ar pasaules 13.numuru baltkrievieti Arinu Sabaļenku, kura iepriekš ilgu laiku bija labāko desmitniekā.

Spēles pirmo divi geimi pagāja bez lieliem pārsteigumiem, bet trešajā apgriezienus sāka uzņemt Ostapenko, kura jau ar pirmo mēģinājumu realizēja breikpunktu, panākot 3-1. Turpinājumā pretiniece centās atbildēt ar to pašu, bet neveiksmīgi. Nākamajās divās izspēlēs abas tenisistes prata nosargāt savu servi, bet septītajā geimā ķīnietei atkal nācās ļoti saspringt, lai Ostapenko nelauztu viņas servi. Seta izskaņā Ostapenko pie savas serves droši panāca 5-3, bet brīdi vēlāk realizēja savu otro breikpunktu, uzvarot setu ar rezultātu 6-3.

Otrais sets Ostapenko izpildījumā bija diametrāli pretējs. Pirmajā un trešajā geimā Latvijas tenisiste ar otrajiem mēģinājumiem nespēja nosargāt savu servi un ātri vien nonāca iedzinējos ar rezultātu 0-3. Turpinājumā pretiniece nosargāja savu servi, bet pēc brīža vēlreiz sodīja Ostapenko ar breiku, panākot 5-0. Latvijas sportiste pēc šī geima pieprasīja medicīnisko pārtraukumu, jo savainoja labās plaukstas pirkstu. Brīdi vēlāk mačs atsākās, bet Ostapenko nespēja lauzt pretinieces servi, piedzīvojot “sauso” zaudējumu 0-6.

Trešo setu Ostapenko iesāka ar atspēlētām divām breikbumbām un nosargātu servi. Nākamajos piecos geimos bija pārliecinoši breiki, kuros punkta pārsvaru ieguva Ostapenko. Septītajā geimā rīdziniece servi nosargāja un ar vēl vienu breiku svinēja uzvaru mačā – 6-2.

Sportistes savā starpā iepriekš nebija tikušās.