Ostapenko: Pirms Francijas atklātā čempionāta jūtos pārliecināta

0 Komentāru
Ostapenko: Pirms Francijas atklātā čempionāta jūtos pārliecināta
AP/LETA

Latvijas tenisa zvaigzne Aļona Ostapenko, kurai nākamajā nedēļā jāsāk aizstāvēt pērn izcīnītais Francijas atklātā čempionāta uzvarētājas tituls, pirms atbildīgā turnīra jūtas pārliecināta par saviem spēkiem.

Ostapenko pērn sensacionāli triumfēja “Roland Garros” kortos, līdz ar to viņa arī šī gada turnīrā būs viena no galvenajām favorītēm, kas šī brīža planētas piektajai labākajai raketei, radīs papildu spiedienu.

Pati tenisiste gan uzskata, ka ar to tiks galā.

“Nedomāju, ka atgriešanās Parīzē man prasīs papildus nervus. Liels spiediens bija sezonas sākumā, taču pēc tam, kad aizkļuvu līdz Maiami turnīra finālam, kā arī aizvadīju vairākus labus mačus uz māla seguma, jūtos daudz pārliecinātāka,” intervijā WTA portālam sacīja Ostapenko.

Latvijas tenisists sacīja, ka centīsies izbaudīt gaidāmo turnīru, kurā viņa ieradīsies kā aktuālā čempione. “Tieši to es vēlos – izbaudīt katru spēli un savu tenisistes karjeru,” bilda Ostapenko.

Tāpat viņa intervijā atklāja, ka pirms pāris mēnešiem aizvadījusi arī boksa treniņu, kopā tā laika kopumā piedaloties jau septiņās tādās nodarbībās, jo tās nāk par labu kardiovaskulārajai izturībai.

“Boksu izmēģinājumu pirms pāris mēnešiem. Patiesībā, tas ir ļoti labs kardio treniņš un ļoti noderīgs tenisistiem. Biju dzirdējusi, ka arī citi tenisisti izmanto boksu savās fiziskās sagatavošanās programmās. Es šos treniņus aizvadu kopā ar treneri, velkot cimdus un izdarot sitienus pa aizsargiem. Nav tā, ka es ringā ar kādu sparingotu,” norādīja tenisiste.

Tenisiste arī stāstīja, ka, esot mājās, viņai ļoti bieži tiek atgādināts par pērnā gada triumfu Francijas atklātajā čempionātā.

“Rīga ir tenisa klubs, kas nosaukts manā vārdā. Ikreiz, kad tur ierodos, es redzu tribīni, kas tika uzbūvēta līdzīga kā “French Open”, kā arī tur aiz stikla stāv manis izcīnītā trofeja. Tāpat tur ir televizors, kurā allaž rāda manu finālspēli, tāpēc ikreiz ierodoties tur uz treniņu, man jāatceras, ka es uzvarēja turnīrā,” skaidroja Ostapenko.

Tikmēr viņai labākās atmiņas no pērnā gada finālspēles pret rumānieti Simonu Halepu ir līdzjutēju atbalsts.

“Ieejot pirms spēles stadionā, redzēju visu savu ģimeni, daudz draugu. Speciāli uz finālspēli bija ieradušies kādi 50 cilvēki no Latvijas. Tas bija satriecoši. Tāpat nekad neaizmirsīšu, kas notika mačbumbas izspēlē, kad trāpīju sitienu pa līniju un pēc tam nosviedu savu raketi. Biju tik laimīga par uzvaru. Vēl viens nozīmīgs brīdis bija trofejas saņemšana, jo mans sapnis vienmēr bijis uzvarēt “Grand Slam” turnīrā. Biju pārliecināta, ka uzvarēšu kādā no šiem turnīriem, tomēr necerēju, ka tas notiks jau tik ātri,” atzina Ostapenko, piebilstot, ka pēc pagājušā gada triumfa sportistes dzīve ir ievērojami mainījusies.

“Tagad visas meitenes grib mani uzvarēt. Viņām, spēlējot pret mani, ir lielāka motivācija, jo īpaši tām, kuras ir manā vecumā. Tāpat ārpus korta tiek pievērsta lielāka uzmanība un ir vairāk pienākumu, jāsniedz vairāk interviju, jāpiedalās citos pasākumos. Tomēr man tas patīk un es to izbaudu, jo tā ir daļā no tenisa,” atzina Ostapenko.

0 Komentāru