Ostapenko pēc veiksmīgā starta Pekinas “Premier” turnīrā otrajā kārtā piekāpjas čehietei Sinjakovai

Pievienot komentāru
Ostapenko pēc veiksmīgā starta Pekinas “Premier” turnīrā otrajā kārtā piekāpjas čehietei Sinjakovai
AFP/SCANPIX

Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenko pirmdien Pekinas “Premier” turnīrā piedzīvoja zaudējumu otrajā kārtā.

Ostapenko (WTA 74.) ar rezultātu 2-6, 1-6 piekāpās Kateržinai Sinjakovai (WTA 41.).

Abas tenisistes visai ātri guva uzvaras pie savas pirmās serves, bet jau trešajā geimā Sinjakova lieliski atgrieza Latvijas sportistes bumbas, piespiežot viņu iesist tīklā, tādējādi iegūstot pirmo breiku (2-1). Turpinājumā čehiete nosargāja savu otro servi, bet Ostapenko piektajā geimā no 30:30 nespēja gūt virsroku, nonākot iedzinējos ar 1-4. Sinjakova brīdi vēlāk ātri uzvarēja geimu pie savas serves, bet nākamajā izspēlē viņa nespēja realizēt trīs breikbumbas, Ostapenko izraujot 2-5.

Pirmais sets noslēdzās astotajā geimā, Ostapenko ne reizi nespējot lauzt pretinieces servi, tādējādi piedzīvots zaudējums ar rezultātu 2-6.

Ostapenko savu sniegumu otrajā setā nespēja uzlabot, jo atkal tika zaudēta pirmā serve, bet arī trešajā geimā neizdevās nosargāt servi, lai arī viena breikbumba tika atspēlēta (0-3). Sinjakova īsi pēc tam viegli panāca 4-0, bet Latvijas tenisiste pēc neizšķirta 30:30 spēja izcīnīt uzvaru geimā (1-4). Mača turpinājumā Sinjakova ar nelielu pretestību uzvarēja pie savas serves, bet jau septītajā geimā viņa piespieda Ostapenko raidīt bumbiņu tīklā, svinot uzvaru ar rezultātu 6-1.

Par dalību otrajā kārtā Ostapenko nopelnīja 65 WTA vienspēļu ranga punktus.

Abām tenisistēm šī bija pirmā savstarpējā spēle.

Jau ziņots, ka Ostapenko pirmās kārtas spēlē ar rezultātu 7-5, 3-6, 7-5 pārspēja planētas otro raketi un Sinjakovas tautieti Karolīnu Plīškovu. Tikmēr viņas pretiniece ar 6-2, 6-2 uzveica ķīnieti Sjijui Vanu (WTA 136.).