Ostapenko par Vējoņa zvanu: Tas bija ļoti jauki, ka prezidents piezvanīja

0 Komentāru
Ostapenko par Vējoņa zvanu: Tas bija ļoti jauki, ka prezidents piezvanīja
Foto: AFP/LETA

Latvijas tenisistei Aļonai Ostapenko sestdien Francijas atklātā čempionāta finālā jāspēlē agresīvi un jādemonstrē sava spēle, piektdien sacīja spēlētāja.

Ostapenko ceturtdien savā 20. dzimšanas dienā sezonas otrā “Grand Slam” turnīra pusfināla mačā ar 7-6 (7:4), 3-6, 6-3 uzveica šveicieti Tīmea Bačinski, tiekot pie vēsturiska panākuma Latvijas sportā.

Pēc mača Ostapenko saņēmusi zvanu arī no Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa. “Vakar no Latvijas saņēmu daudz zvanu, pat prezidents zvanīja. Bija ļoti jauki saņemt uzmanību no savas valsts,” teica Ostapenko. “Patiesībā, prezidents piezvanīja manai mammai. Vismaz tā viņa man teica. Tas tāpēc, ka neviens nezina manu telefona numuru.” “Jā, tas bija ļoti jauki, ka prezidents piezvanīja. Tas man nozīmē ļoti daudz,” izteicās Latvijas tenisiste.

Foto: Ostapenko pusfinālā pret Bačinski

Ostapenko izteicās, ka sagaida milzu uzmanību, kad atgriezīsies mājās. “Teniss mūsu valstī nav pārāk populārs, jo tas ir dārgs sporta veids. Domāju, ka, atgriežoties mājās, saņemšu lielu uzmanību,” norādīja Ostapenko.

Sestdien Ostapenko cīņā par Francijas atklātā tenisa čempionāta titulu spēkosies ar 2014. gada turnīra finālisti Simonu Halepu no Rumānijas. “Finālā man jāturpina būt agresīvai un jāspēlē sava spēle. Tas būs grūts mačs, bet man tam jābūt gatavam,” teica Latvijas tenisiste. “Vakar otrajā setā biju nedaudz nervoza, lai gan, iespējams, tas no malas nebija redzams.”

“Savukārt šodien es jūtos labi, jo rīt ir fināls. Tāpēc man tam ir jāsagatavojas un jāizbauda,” izteicās Ostapenko. Fināls notiks sestdien un, visticamāk, sāksies plkst. 16. To tiešraidē varēs vērot Latvijas Televīzijas (LTV) 7. kanālā.

0 Komentāru