Ostapenko Ostravas “Premier” turnīra pirmajā kārtā sagrauj ar piekto numuru izsēto Martiču

1 komentārs
Ostapenko Ostravas “Premier” turnīra pirmajā kārtā sagrauj ar piekto numuru izsēto Martiču
ZUMAPRESS/SCANPIX

Ostrava (Čehija), 21.okt., LETA. Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko Ostravas “Premier” raudzes turnīra pirmajā kārtā trešdien sagrāva ar piekto numuru izlikto Horvātijas pārstāvi Petru Martiču.

Ostapenko, kura WTA rangā ieņem 44.vietu un turnīrā piedalās ar speciālo ielūgumu, Martiču, kura rangā ir 18.vietā, sagrāva ar 6-3, 6-1.

Spēle gan sākās ar gandrīz tradicionālo Latvijas tenisistes punkta zaudējumu, pašai servējot, taču ceturtajā un sestajā geimā izdevās pārliecinoši uzvarēt, servējot pretiniecei, katrā no geimiem atvēlot horvātietei pa vienai uzvarētai izspēlei. Savukārt setu izservēt izdevās “sausā” – 6-3.

Otro setu ar zaudētu serves punktu jau sāka Martiča, zaudējot arī trešajā geimā. Punkts mačam tika pielikts ar vēl vienu “breiku” septītajā geimā, kad Ostapenko pretiniecei atvēlēja vienu uzvarētu izspēli.

Par uzvaru trešdien Latvijas tenisiste nopelnīja 55 pasaules ranga punktus.

Abas tenisistes iepriekš savā starpā bija tikušās divreiz, un abas reizes uzvarēja Horvātijas tenisiste. 2018.gada Indianvelsas turnīra sešpadsmitdaļfinālā Ostapenko zaudēja ar 3-6, 3-6, bet 2019.gada Birmingemas turnīra ceturtdaļfinālā Latvijas tenisiste zaudēja ar 7-6 (7:4), 5-7, 1-6.