Ostapenko: No “Grand Slam” čempiones visi gaida kaut ko vairāk

Pievienot komentāru
Ostapenko: No “Grand Slam” čempiones visi gaida kaut ko vairāk
REUTERS/LETA

Visi no “Grand Slam” turnīra uzvarētājas gaida kaut ko vairāk, uzsver Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko. Planētas piektā rakete Ostapenko tuvākajās dienās uzsāks savu pērn izcīnītā titula aizstāvēšanu, pirmajā kārtā tiekoties ar ukrainieti Katerinu Kozlovu.

“Jūtas labi. Ir bijuši labi rezultāti uz māla seguma, kā arī tiku pie pāris uzvarām. Apzinos, ka nebūs viegli, jo izjutīšu spiedienu. Daru visu, lai būtu tam gatava un gaidu savu pirmo maču,” aģentūra DPA citē Ostapenko teikto.

Pērn finālmačā viņa pārspēja rumānieti Simonu Halepu, sagādādama vienu nu lielākajiem panākumiem Latvijas sporta vēsturē.

“Cilvēki gaida kaut ko vairāk un pievērš lielāku uzmanību. Tāpat pārējās tenisistes grib mani uzveikt. Atmiņas ir fantastiskas, šī man ir ļoti īpaša vieta. Tikai pāris mēnešus pēc uzvaras pieradu pie tā, ka esmu “Grand Slam” turnīra čempione,” stāstīja Ostapenko.

Tāpat Ostapenko kārtējo reizi žurnālistiem skaidroja, kāpēc viņu sauc par Aļonu, nevis pasē rakstītajā vārdā Jeļena.

“Kad es piedzimu, vecāki gribēja mani saukt par Aļonu, taču tobrīd Latvijā kalendārā nebija tāda vārda, tāpēc pasē tika ierakstīts Jeļena,” teica Ostapenko.

Ostapenko pasaules rangā pašlaik atrodas augstajā piektajā vietā, kas ir viņas karjeras rekords. Ar piekto vietu viņa izlikta arī Francijas atklātajā čempionātā un pirmajā kārtā spēkosies ar ranga 66.numuru Kozlovu.

Otrajā kārtā viņai iespējama tikšanās ar kādreizējo planētas pirmo raketi Viktoriju Azarenku, bet ceturtdaļfinālā – ar šī brīža WTA ranga ceturto numuru Jeļinu Svitoļinu.