Ostapenko nepārvar Hertogenbošas WTA turnīra otro kārtu

Latvijas sieviešu tenisa ranga līdere Aļona Ostapenko dienu pēc savas deviņpadsmitās dzimšanas dienas piedzīvoja zaudējumu Hertogenbošas WTA International sērijas turnīra otrās kārtas mačā, ar rezultātu 5-7, 2-6 piekāpjoties Ukrainas tenisistei Katerinai Kozlovai.

Līdz ar to Ostapenko šosezon WTA turnīros ceturtdaļfinālā ir iekļuvusi tikai divas reizes.

Spēles pirmajā geimā Ostapenko uzvarēja sausā pie pretinieces serves, tomēr Kozlova uzreiz panāca izlīdzinājumu 1-1. Seta atlikušajā daļā dominēja servētājas, tomēr jau sestajā geimā Latvijas sportistei bija jāaizstāv trīs breikbumbas, ko gan viņa paveica. Nākamās divas breikbumbas, kas reizē bija arī setbumbas, Kozlova ieguva 12.geimā, spējot izmantot pirmo no tām, līdz ar to Ostapenko pirmajā setā piekāpās ar 5-7.

Otrajā setā Ostapenko pirmajos divos geimos spēja uzvarēt tikai vienā izspēlē un ātri nokļuva iedzinējos ar 0-3. Turpinājumā atkal ilgstoši labākas bija servētājas, bet astotajā geimā Kozlova vēlreiz lauza Ostapenko servi, punktu mačam pieliekot ar ceturto setbumbu. Līdz ar to Ostapenko turnīru noslēdza ar 30 WTA ranga punktiem.