Ostapenko: Mērķis ir iekļūt sezonas noslēguma turnīrā

0 Komentāru
Ostapenko: Mērķis ir iekļūt sezonas noslēguma turnīrā
AFP

Latvijas dāmu tenisa pirmās raketes Aļonas Ostapenko mērķis ir kvalificēties WTA noslēguma turnīram un atlikušajā sezonas daļā demonstrēt pēc iespējas labāku sniegumu, pēc uzvaras ASV atklātā čempionāta otrajā kārtā atzina sportiste.

 Ostapenko ceturtdien ar 6-4, 6-4 uzvarēja Rumānijas pārstāvi Soranu Kirstju, pievienojoties Anastasijai Sevastovai turnīra trešajā kārtā.

“Bija labs mačs, Kirstja spēlēja ļoti labi. Abām bija nelieli izrāvieni, spēlējām agresīvi, bet man bija neliels pārsvars cīņā par lielajiem punktiem. Viņai ir ļoti stiprs sitiens, biju tam gatava un atbildēju agresīvi,” pēc uzvaras teica Ostapenko.

Šogad nopelnītajos WTA ranga punktos Ostapenko starp visas planētas tenisistēm ieņem astoto vietu, kas viņai šobrīd ļauj reāli cerēt uz dalību sezonas noslēguma turnīrā, kur iekļūst astoņas labākās sportistes.

“Mans mērķis ir iekļūt noslēguma turnīrā un atlikušajā sezonas daļā demonstrēt pēc iespējas labāku sniegumu,” uzsvēra Latvijas tenisiste.

Viņa šosezon sasniegusi savus karjeras labākos rādītājos visos četros “Grand Slam” turnīros. Francijā Ostapenko tika kronēta par čempioni, Vimbldonā spēlēja ceturtdaļfinālā, bet tāpat kā ASV, arī Austrālijā viņa aizkļuva līdz trešajai kārtai.

“Lielākajā daļā turnīru pirmās kārtas spēles ir grūtas, bet tās uzvarot, tiek iegūta pārliecība un ar katru nākamo kārtu sniegums uzlabojas,” secināja Ostapenko.

WTA ranga 12.numurs Ostapenko trešajā kārtā tiksies ar savu vienaudzi Darju Kasatkinu no Krievijas, kura WTA rangā ieņem 38.vietu.

0 Komentāru