Ostapenko Madrides turnīra otrajā kārtā pārliecinoši zaudē “Australian Open” finālistei Breidijai

EPA/SCANPIX

Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko svētdien Madrides “WTA 1000” turnīra otrajā kārtā ar 2-6, 1-6 zaudēja amerikānietei Dženiferai Breidijai.

Ostapenko WTA rangā ieņem 50.vietu, bet viņas pretiniece atrodas 14.pozīcijā un turnīrā Madridē saņēmusi 11.numuru.

Pirmajos četros spēles geimos abām tenisistēm bija iespējas pretiniecei atņemti servi, bet to veiksmīgāk īstenoja Breidija, kura ceturtajā geimā nobreikoja Ostapenko un panāca 3-1. Nākamie trīs geimi aizritēja ātrā tempā, uzvaru gūstot tenisistei, kurai bija serves tiesības, bet Breidija punktu setam lika astotajā geimā, kad ar pirmo iespēju realizēja seta punktu – 6-2.

Otrajā setā Ostapenko vienīgo geimu uzvarēja ar savu trešo servi, bet Breidija iepriekš jau divreiz bija nobreikojusi pretinieci. Amerikāniete uzvaru spēlē izcīnīja septītajā geimā pie savas serves, lai arī Ostapenko uz brīdi bija panākusi neizšķirtu.

Otrās kārtas sasniegšana Ostapenko dod 65 WTA ranga punktus.

Abas tenisistes iepriekš karjerā savā starpā tikušās divas reizes. 2017.gadā Štutgartes turnīra ceturtdaļfinālā Ostapenko uzvarēja trīs setos, bet aizpērn Dubaijas sacensību pirmajā kārtā amerikāniete revanšējās divos setos.

Madridē pirmajā kārtā Ostapenko ar rezultātu 6-3, 6-1 uzveica Slovēnijas tenisisti Polonu Hercogu (WTA 73.), bet Breidija ar 6-2, 6-4 apspēlēja savu titulēto tautieti Venusu Viljamsu (WTA 91.).