Ostapenko iekļūst “French Open” dubultspēļu sacensību otrajā kārtā

0 Komentāru
Ostapenko iekļūst “French Open” dubultspēļu sacensību otrajā kārtā
ZUMAPRESS/SCANPIX

Aļona Ostapenko ceturtdien Francijas atklātā čempionāta dubultspēļu turnīra pirmajā kārtā svinēja uzvaru kopā ar rumānieti Moniku Nikulesku.

Ostapenko un Nikulesku, kas sacensībās izsētas ar 12.numuru, pirmajā kārtā ar 6-0, 6-3 pārspēja ukrainietes Martas Kostjukas un baltkrievietes Aleksandras Sasnovičas duetu.

Pirmais sets noritēja vienos vārtos, pretiniecēm arī savu servju laikā vinnējot vien divas izspēles.

Otrajā setā Latvijas/Rumānijas duets pirmajā geimā pretiniecēm deva trīs breikbumbas, ko tās neizmantoja, bet nākamajā geimā izmantoja breikbumbu, ko tam pasniedza pretinieces – 2-0.

Trešajā geimā ar otro breikbumbu pirmoreiz spēlē geimā, servējot pretiniecēm, uzvarēja arī Baltkrievijas/Ukrainas duets, pēc mirkļa panākot neizšķirtu – 2-2.

No sestā līdz astotajam geimam atkal uzvarēja servi uzņemošās tenisistes, Ostapenko un Nikulesku nonākot geima attālumā no uzvaras spēlē – 5-3.

Par spīti divām breikbumbām ar pirmo mačbumbu Nikulesku un Ostapenko panāca 6-3 uzvaru setā, iekļūstot otrajā kārtā.

Pretinieces slikti servēja otro servi, uzvarot vien vienā gadījumā no desmit, kamēr Latvijas/Rumānijas duets uzvarēja 57% (13 no 23) gadījumu, servējot otro servi.

Uzvarētājas izmantoja sešas no deviņām breikbumbām, kamēr pretinieces – divas no astoņām.

Rumānijas/Latvijas pāris uzvarēja 65% izspēļu (26 no 40), servējot pretiniecēm, kamēr pašas ļāva pretiniecēm uzvarēt vien 42% (24 no 57) šādu izspēļu.

Kopā mačā Nikulesku un Ostapenko uzvarēja 59 izspēlēs, bet pretinieces – tikai 38.

Par pirmās kārtas pārvarēšanu katra no tenisistēm nopelnīja pa 130 pasaules dubultspēļu ranga punktiem.

Nākamajā mačā turnīra 12.raketes tiksies ar starptautisko duetu Nao Hibino (Japāna)/Oksana Kalašņikova (Gruzija).

Pirmdien vienspēlē WTA ranga 44.rakete Ostapenko pirmajā kārtā ar 4-6, 6-4, 3-6 piekāpās amerikānietei Keninai (WTA 5.), kurai Parīzē piešķirts ceturtais numurs.

0 Komentāru