Ostapenko “French Open” finālspēli varēs skatīties pie Brīvības pieminekļa

2 komentāri
Ostapenko “French Open” finālspēli varēs skatīties pie Brīvības pieminekļa
Foto: AFP/LETA

Latvijas Tenisa savienība sadarbībā ar Rīgas Domi un Latvijas Televīziju aicina visus sporta līdzjutējus kopīgi pie Brīvības pieminekļa uz lielā ekrāna vērot Latvijas tenisistes Jeļenas Ostapenko spēli Francijas Atklātā čempionāta finālā pret Rumānijas tenisisti Simonu Halepu, kas tiks aizvadīta sestdien, 10. jūnijā, plkst. 16:00.

Pirmo reizi Latvijas tenisa vēsturē mūsu valsts tenisistei ir izdevies iekļūt kāda ”Grand Slam” turnīra vienspēļu finālā, kas neapšaubāmi ir izcils panākums gan Latvijas tenisam, gan arī mūsu valsts sportam kopumā. Francijas Atklātā čempionāta sieviešu vienspēļu pamatturnīru uzsāka 128 pasaules labākā tenisistes, un Jeļena Ostapenko, uzvarot sešās kārtās, ir spējusi aizcīnīties līdz finālam, pārsteidzot un ar savu spēli sajūsminot visu tenisa pasauli.

Latvijas tenisistes Jeļenas Ostapenko spēle Francijas Atklātā čempionāta sieviešu vienspēļu finālā pret vienu no galvenajām turnīra favorītēm un šobrīd pasaules spēcīgākajām tenisistēm Simonu Halepu sāksies 10. jūnijā plkst. 16:00 pēc Latvijas laika, un visi sporta līdzjutēji ir aicināti kopīgi noskatīties šo vēsturisko finālu pie Brīvības pieminekļa uz lielā ekrāna (izmērs 5 x 7 metri), lai kopā atbalstītu mūsu jauno tenisisti, un palīdzētu viņai cīņā par pirmo ”Grand Slam” vienspēļu titulu Latvijas tenisa vēsturē.

2 komentāri