Orientieristi Grosberga un Pauliņš kļūst par Baltijas čempioniem garajā distancē

0 Komentāru
Orientieristi Grosberga un Pauliņš kļūst par Baltijas čempioniem garajā distancē

Krāslavas pusē pie Tartaka ezera divas dienas risinājās Baltijas čempionāts orientēšanās sportā, kurā triumfēja Latvijas komanda, savukārt Tukumā tika aizvadīts MTB kalnu riteņu maratona otrais posms

Sestdien mūsu sportisti pēc vairāku gadu pārtraukuma izcīnīja zelta medaļas elites grupā individuālajā distancē, bet vakar jaunie čempioni Artūrs Pauliņš un Sandra Grosberga ieguva zeltu un sudrabu komandu stafetēs.

Video

Grosberga 9,4 kilometrus garo dāmu distanci veica nedaudz ilgāk kā stundā un 11 minūtēs, tuvāko sekotāju Anastasiju Rudnaju no Krievijas apsteidzot par vairāk nekā minūti, bet trešās vietas ieguvēju, lietuvieti Sandru Paužaiti – par vairāk kā divām minūtēm. Pati sportiste gan atzina, ka distancē viss nav izdevies kā plānots.

Savukārt kungiem 14,8 kilometrus garo distanci Pauliņš veica 88 minūtēs, otrās vietas ieguvēju no Baltkrievijas Andreju Salinu apsteidzot par pusotru minūti, bet citu mājinieki Andri Jubeli – par vairāk kā trīs minūtēm. Pauliņam tāpat kā Grosbergai šī ir pirmā individuālā uzvara Baltijas čempionātā.

0 Komentāru