Komentāri
Olimpisko vicečempionu barjerskrējienā vaino nepiedienīgu piedāvājumu izteikšanā nepilngadīgajai
Foto: REUTERS/ SCANPIX

1984. gada Losandželosas olimpisko spēļu vicečempions 400 metru barjerskrējienā Denijs Heriss tiek vainots nepiedienīgu īsziņu sūtīšanā nepilngadīgai meitenei.

Heriss, kam šobrīd ir 51 gads, noliedz savu vainu seksuāla rakstura uzbrukumos nepilngadīgajiem un attieksmē pret bērniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īsziņas sūtītas kādai skolniecei no Losandželosas piepilsētas, kur Heriss strādāja par vieglatlētikas treneri, līdz maijā atkāpās no šo pienākumu pildīšanas.

Prokuratūra atklāja, ka minētas īsziņas sūtītas laikā starp aprīli un maiju. Tās atklājis kāds no meitenes piederīgajiem.

Pēc notikušā nākšanas gaismā Heriss tika aizturēts, bet 16. jūnijā viņam jābūt tiesā, kas noteiks vai ir savākts pietiekami daudz pierādījumu, lai ierosinātu procesu.

1984. gada olimpiskajās spēlēs Heriss palika otrais aiz izcilā barjerskrējēja Edvina Mozesa.

Tieši Heriss 1987.gada jūnijā pārtrauca Mozesa 122 uzvarētu sacensību sēriju šajā disciplīnā, taču vēlāk zaudēja viņam pasaules čempionātā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl