Olimpisko centru Rīgā modernizēs un izveidos Peldēšanas attīstības centru

Pievienot komentāru
Olimpisko centru Rīgā modernizēs un izveidos Peldēšanas attīstības centru
Foto: LETA ()

Oktobrī ir sākta Elektrum Olimpiskā centra (EOC) Rīgā modernizācija, kas paredz izveidot Peldēšanas attīstības centru, papildinot pašreizējo pakalpojumu klāstu ar diviem peldbaseiniem, fiziskās attīstības zonu bērniem un papildu ģērbtuvēm, informēja EOC sabiedrisko attiecību vadītājs Gatis Olte.

Rekonstrukcijas laikā EOC apmeklētājiem var nākties saskarties ar dažādām neērtībām. Pārbūves laikā EOC darbu turpinās ierastajā režīmā, tomēr atsevišķos periodos peldbaseins vai viss centrs tiks slēgts, lai veiktu izmaiņas ārējo un iekšējo tīklu pieslēgumos.

Peldbaseini būs paredzēti peldētapmācībai bērniem no sešu mēnešu vecuma, bērniem ar kustību traucējumiem, grūtniecēm, vispārējās fiziskās sagatavotības treniņiem pieaugušajiem, kā arī brīviem peldējumiem ģimenēm.

“Mūsu galvenais uzdevums ir nodrošināt kvalitatīvu sporta infrastruktūru ikvienam, kas vēlas sportot, tamdēļ jo īpaši ceram uz klientu sapratni par iespējamajām neērtībām centra modernizācijas gaitā,” paudusi SIA “Olimpiskais sporta centrs” valdes locekle Zane Grundiņa-Arāja.

“Jaunizveidotais Peldēšanas attīstības centrs aptvers visu vecumu, interešu un fiziskās sagatavotības līmenim atbilstošu pakalpojumu klāstu. Īpašs izaicinājums ir salāgot visu peldētgribētāju vajadzības, lai viņi justos komfortabli – kā profesionāls sportists, tā sešus mēnešus vecs zīdainis, kuram sastapšanās ar ūdeni, iespējams, būs pirmais lielākais piedzīvojums viņa dzīvē,” izteikusies Grundiņa-Arāja.

Projekta laikā EOC teritorijā apmeklētāju ērtībai tiks ierīkotas papildu autostāvvietas, velosipēdu novietne un jauna iebrauktuve, kas būtiski atvieglos automašīnu plūsmu teritorijā.

Olimpiskais centrs Rīgā apmeklētājiem tika atvērts 2005. gadā.