Olimpiskajam čempionam par plika dibena rādīšanu draud rājiens no Šveices armijas

Pievienot komentāru
Olimpiskajam čempionam par plika dibena rādīšanu draud rājiens no Šveices armijas
AP/SCANPIX

Olimpiskajam čempionam riteņbraukšanā Nino Šurteram draud rājiens no Šveices armijas, jo sportists sociālajos tīklos publicēja foto, kurā viņš redzams ar pliku pēcpusi, stāvam iepretim Baltajam namam ASV.

Šveices armija vietējiem medijiem apstiprināja, ka 33 gadus vecais sportists, iespējams, saņems rājienu no saviem virsniekiem, tomēr disciplinārlieta netikšot uzsākta.

2016.gada olimpiskais un vairākkārtējais pasaules čempions kalnu riteņbraukšanā savā karjerā atbalstu saņem arī no Šveices armijas, tāpēc sportistam arī nākas atbildēt tās priekšā.

Šurters pirms divām nedēļām ASV starp sacensībām veica arī dienesta pienākumus, kuru laikā viņš uzņēma skandalozo bildi. Tajā redzams viņš un vēl trīs viņa kolēģi, kuri ar pliku pēcpusi stāv pret Balto namu.

Lai arī bilde no sociālajiem tīkliem jau izdzēsta, tajā atzīmēts bija arī Donalds Tramps.

Tikmēr Šveices armija paziņoja, ka tā nevēlas no notikušā uzpūst lielu brēku, bet Šurters jau esot atvainojies saviem virsniekiem. Sportists vēlāk vietējiem medijiem norādīja, ka bildes uzņemšana bijusi spontāna ideja, bet kopumā viņš priecājies viesoties ASV.

Pagājušā gada balsojumā Šveices iedzīvotāji Šurteru atzina par valsts gada sportistu, riteņbraucējam tādējādi pārspējot leģendāro tenisistu Rodžeru Federeru.