Olimpiskajai čempionei uzmācies komandas ārsts!

Komentāri
Olimpiskajai čempionei uzmācies komandas ārsts!
Autors: thegrio.com

Olimpiskā čempione vingrošanā Gabija Duglasa otrdien atklājusi, ka arī viņai seksuāli uzmācies bijušais ASV komandas ārsts.

Duglasa piebalsojusi savai komandas biedrenei Elijai Raismanai, kura ar līdzīgiem apgalvojumiem bija nākusi klajā agrāk. Ārstam Larijam Naseram izvirzītas apsūdzības daudzās epizodēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atšķirībā no Raismanas Duglasa uzsver, ka sievietei jābūt atbildīgai par atbilstīgu ģērbšanos.
“Ģērbšanās provokatīvi un izaicinoši pievilina ne to publiku,” Duglasa sākotnēji bija rakstījusi vēlāk pašas izdzēstā tvītā. Šis komentārs izpelnījās plašu kritiku.

Vēlāk otrdien Duglasa atvainojās un uzsvēra, ka viņas piezīmju mērķis nav bijis paust kritiku komandas biedrenei. “Apzinos, ka nav nozīmes apģērbam, jo tas nekad nav iemesls, lai uzmāktos vai apvainotu. Tas ir tāpat kā sacīt, ka triko, ko mēs valkājam, ir mūsu vaina, ka mēs sekmējām ļaunprātību no Larija Nasera.”

Iepriekš Duglasa daudzas lietas neesot izpaudusi gadiem un izvēlējusies klusēt, lai gan daži fakti bijuši “ļoti sāpīgi”. To, ka arī Duglasa bijusi viena no Nasera upuriem, laikrakstam “USA Today” atklājusi viņas uzticības persona.
Par Nasera izdarībām, medicīniskās palīdzības aizsegā, ierunājusies vēl viena ASV vingrotāja Makkeila Meronija.

Nasers gandrīz 30 gadus strādāja ar ASV vingrotājiem un rūpējās par to veselību četrās olimpiskajās spēlēs.

Pašlaik viņš atzīts par vainīgu apsūdzībās bērnu pornogrāfijā. Viņam draud 25 gadi cietumā par 22 seksuāliem pārkāpumiem, kuros viņš apsūdzēts.

Nasera lieta ietilpa skandālā, kas pērn spieda atkāpties no amata nacionālās federācijas vadītāju Stīvu Peniju, kuru cietušie vainoja par laicīgu nereaģēšanu uz ziņojumiem par ļaunprātībām.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl