Olimpiskais bronzas medaļnieks Plēsnieks ekskluzīvā intervijā: Esmu ļoti laimīgs!

2 komentāri

Artūrs Plēsnieks otrdien Tokijas olimpiskajās spēlēs svarcelšanas sacensībās svara kategorijā līdz 109 kilogramiem izcīnīja bronzas medaļu, kas sportistam ir lielākais panākums karjerā.

Plēsnieks raušanā pacēla 180 kilogramus, bet grūšanā 230 kilogramus, summā pievarot 410 kilogramus. Ventspili pārstāvošais dobelnieks laboja Latvijas rekordus grūšanā un summā.

“Tas bija ilgs ceļš, pieci gadi. Šajā laikā caur ļoti daudz ko tika iziets. Tas bija pelnīti, esmu ļoti laimīgs,” ekskluzīvā intervijā TV3 ziņu žurnālistam Kasparam Dvinskim stāstīja Artūrs.

“Pēc raušanas nesāku bēdāties un ātri visu aizmirsu. Biju pārliecināts un spēcīgs, lai paceltu 183 kilogramus, taču plecs tik ātri neieslēdzās. Jutu, ka varu vairāk. Grūšanu sākām optimāli, pēc tam otro piegājienu, lai būtu vieta sešiniekā, bet trešajā piegājiena – jāriskē…,” sarunā ar Latvijas medijiem sacensību norisi komentēja Plēsnieks.

Sacensību laikā Latvijas komanda neesot daudz atkāpusies no iepriekš norunātā plāna. “Izklāstīju trenerim savu redzējumu un viņš arī to ņēma vērā. Pēdējā gājienā bijām plānojuši pat 232 kilogramus, bet [fizioterapeits] Arnis Noveičuks saskaitīja uz ekrāna pretinieku sniegumu un nolēmām necelt vairāk,” atzīmēja Plēsnieks.

“Lielāko paldies es gribu teikt Latvijas olimpiskajai vienībai. Bez viņiem tas nebūtu izdevies. Visus šos piecus gadus viņi rūpējās par mani. Esmu izgājis cauri divām operācijām. Vienam plecam, otram plecam. Tāpēc liels paldies visai LOV komandai,” piebilda Artūrs.

“Bija daudz brīžu, kad vēlējos aiziet, bet tā ir visiem lūzuma punktos. Sapratu, ka pietrūkst tikai viena medaļa. Līdz nākamajām olimpiskajām spēlēm ir tikai trīs gadi, nākamgad jau sāksies kvalifikācija. Jau pirms šīm olimpiskajām spēlēm teicu, ka nebeigšu karjeru,” par lēmumu turpināt karjeru stāstīja Plēsnieks.

2 komentāri