Olimpiskais BMX čempions pēc baismīgas sadursmes tiek aiznests ar nestuvēm

0 Komentāru
Olimpiskais BMX čempions pēc baismīgas sadursmes tiek aiznests ar nestuvēm
REUTERS/SCANPIX

Biedējošā negadījumā piektdien, 30. jūlijā, cieta viens no galvenajiem favorītiem olimpisko spēļu BMX riteņbraukšanā Konors Fīldss.

28 gadus vecais braucējs, kurš triumfēja 2016. gada vasaras olimpiskajās spēlēs, krita pusfināla braucienā.

Fīldss pusfināla braucienā pēc pirmās taisnes atradās otrajā pozīcijā, tomēr pēc pēdējās rampas pirms pirmā līkuma viņš piedzīvoja smagu kritienu, “nopļaujot” vēl divus citus braucējus.

Kamēr pārējie kritušie braucēji uzreiz pielēca kājās, Fīldss palika guļam. Amerikāņu braucējs no negadījuma vietas tika aiznests uz nestuvēm.

Vairākas minūtes Fildsu uz trases aprūpēja mediķi un brīvprātīgie, bet pēc tam viņu uz nestuvēm nonesa no trases.
ASV riteņbraukšanas komandas ārsts paziņoja, ka “varam apstiprināt, ka Konors Fīldss ir pie samaņas un gaida turpmākus medicīniskus izmeklējumus”.

Izdevums “Sports Ilustrated” sazinājās ar Lasvegasā dzīvojošo Fīldsa tēvu Maiku, kurš smago kritienu tiešraidē vēroja televīzijā.

Īsziņā izdevumam Fīldsa tēvs, kurš savulaik dēlam nopirka pirmo BMX velosipēdu, atzina, ka pašlaik nejūtas labi, tomēr apstiprināja, ka ir saņēmis informāciju, ka dēls “ir pie samaņas, atbild uz jautājumiem un kustina visas savas ekstremitātes”. Fīldsam sāpot, viņš esot savārdzis un viņam tiekot veikta datortomogrāfija galvai, mugurai un vēderam.

Fīldss, kā jau minēts, 2016. gada olimpiskajās spēlēs izcīnīja zelta medaļu, bet olimpisko debiju piedzīvoja 2012. gadā, kad par olimpisko čempionu kļuva Māris Štrombergs.

Tokijas olimpiskajās spēlēs par čempionu BMX riteņbraukšanā kļuva ātri vadību ieguvušais nīderlandietis Nīks Kimmans, sudrabu izcīnīja brits Kaijs Vaits, bet bronza tika kolumbietim Karlosam Ramiresam Jepesam, kurš trešais finišēja arī pirms pieciem gadiem Riodežaneiro.
0 Komentāru