Oficiāli: Paziņots Maira Brieža pretinieks Pasaules boksa supersērijas otrās sezonas ceturtdaļfinālā

0 Komentāru
Oficiāli: Paziņots Maira Brieža pretinieks Pasaules boksa supersērijas otrās sezonas ceturtdaļfinālā
ITART-TASS/SCANPIX

Latviešu labākais bokseris Mairis Briedis šā gada rudenī Pasaules boksa supersērijas otrās sezonas ceturtdaļfinālā spēkosies ar Vācijas sportistu Noelu Mikaeljanu, paziņojuši organizatori.

Šobrīd 27 gadus vecais armēņu izcelsmes bokseris Mikaeljans karjeras laikā 24 cīņās izcīnījis 23 uzvaras, desmit no tām gūstot ar nokautu.

Savukārt sešus gadus vecākais Briedis 25 cīņās guvis 24 uzvaras, 18 gadījumos virsroku gūstot ar nokautu. Dueļa datums un vieta tiks publiskots tuvākajās nedēļās.

Pēdējo reizi Bridis ringā kāpā 21.jūlijā, kad pēc punktiem Maskavā uzvarēja francūzi Brendonu Delorjē, bet iepriekš janvara beigās Pasaules boksa supersērijas pirmās sezonas pusfinālā Latvijas bokseris krāšņā 12 raundu cīņā pēc punktiem piekāpās nākamajam čempionam Oleksandram Usikam no Ukrainas.

Kā ziņots, supersērijas organizatori jau agrāk bija paziņojuši, ka cīņas otrajā sezonā notiks visvieglākajā svara kategorijā (līdz 53,5 kilogramiem) un otrajā vieglajā svarā (līdz 63,5 kilogramiem). Turpinājumā tika apstiprināta arī 1.smagā svara kategorija, bet tagad paziņoti visi ceturtdaļfinālu pāri.

Pirmās sezonas finālā Usiks pieveica krievu Muratu Gasijevu, kļūstot par pirmā turnīra uzvarētāju un arī absolūto pasaules čempionu pirmajā smagajā svarā. Ukraiņa īpašumā pašlaik ir Pasaules Boksa padomes (WBC), Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa asociācijas (WBA) čempiona jostas.

Pirmajā supersērijas sezonā bokseri spēkojās divās svara kategorijās – pirmā smagā svara (līdz 90,7 kilogramiem) un supervidējā svara (līdz 86,2 kilogramiem).

0 Komentāru