Oficiāli: Briedis jūlijā cīnīsies Maskavā, par pretinieku tiks paziņots tuvākajā laikā

0 Komentāru
Oficiāli: Briedis jūlijā cīnīsies Maskavā, par pretinieku tiks paziņots tuvākajā laikā
F64

Pasaules boksa supersērijas fināls 1.smagajā svarā starp Oleksandru Usiku un Muratu Gasijevu 21.jūlijā notiks Maskavā, paziņojis cīņas organizētājs Kalle Zauerlands. Fināla ietvaros cīnīsies arī Mairis Briedis, bet viņa pretinieks tiks paziņots tuvākajā laikā.

Pirmā par Pasaules boksa supersērijas finālu 1.smagajā svarā starp Oleksandru Usiku un Muratu Gasijevu Krievijas boksa federācija. Tagad 21.jūliju kā cīņas norises dienu apstiprinājuši arī sērijas organizatori.

Pirms supersērijas fināla starp Usiku un Gasijevu savu nākamo cīņu aizvadīs arī Mairis Briedis. Latvijas bokseris janvāra beigās pēc skaistas 12 raundu cīņas pusfinālā pēc punktiem zaudēja Usikam, kurš ieguva arī iepriekš Briedim piederošo Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu. Otrajā pusfinālā Murats Gasijevs ar tehnisko nokautu uzvarēja kubieti Junieru Dortikosu.

Raimonds Zeps, Maira Brieža menedžeris

“Jau kādu laiku zinājām, ka fināls notiks 21.jūlijā Maskavā. Supersērijas organizatori turpināja sarunas ar Krievijas boksa federāciju, bet nodomu protokols jau bija parakstīts. Īsi pēc cīņas dienas uzzinājām arī Maira pretinieku, un jau izmantojam atbilstošus sparingpartnerus. Tikko organizatori oficiāli paziņos viņa vārdu, varēsim sniegt sīkākus komentārus.”

0 Komentāru