“NY Times” par latviešu izcelsmes pludmales volejbolistu Badingeru: Vai viņš ir pludmales volejbola nākotne?

2 komentāri
“NY Times” par latviešu izcelsmes pludmales volejbolistu Badingeru: Vai viņš ir pludmales volejbola nākotne?
TWITTER

ASV medijs “The New York Times” vēstījuši par latviešu izcelsmes pludmales volejbolistu Čeisu Badingeru un viņa reālajām iespējām nokļūt olimpiskajās spēlēs.

Čeiss Badingers ir bijušais NBA basketbolists, kurš jau pēdējos divus gadus nopietni trenējas pludmales volejbolam. Mediji lēš, ka viņam ir reālas izredzes piedalīties olimpiskajās spēlēs.

Savā NBA karjerā Badingers ne reizi vien triecis bumbu grozā no augšas, kas viņam ļoti palīdzot arī pludmales volejbolā. Pēdējos divus gadus viņš ir aizvadījis treniņus, lai varētu spēlēt pludmales volejbolu profesionālā līmenī.

Pirms sportists nonāca pludmales volejbola smilšu laukumā, tika runāts par to, ka lēmums par basketbola karjeras beigām nenāca viegli, taču šobrīd veiksmīgie pludmales volejbola treniņi pierāda, ka sportista karjera vēl nav beigusies – ir tikai mainījies sporta veids un viņam ir reālas iespējas pierādīt savas spējas kā pludmales volejbolistam.

“Es negribēju sēdēt un gaidīt,” sportists komentēja pēdējās sezonas basketbolā. Viņam ikdienā pietrūka dinamikas, komandas nedeva viņam pietiekoši daudz iespēju iziet laukumā un rādīt labu sniegumu. Viņš sāka kļūt nepacietīgs, gribēja sacensties, tāpēc nolēma likt punktu basketbolam un izmēģināt spēkus pludmales volejbolā. Izcilā fiziskā forma un atlētiskums, kas bija labi uztrenēts basketbola laukumā bija tieši tas, kas vajadzīgs arī dinamiskajam pludmales volejbolam.

Badingera šā brīža pārinieks Keisijs Patersons ir pārliecināts, ka abu duets varētu sasniegt augstus rezultātus un atzīst, ka Badingera tehnika un spēles stils ir iespaidīgs.

Badingers basketbolista karjeru noslēdza 27 gadu vecumā, šobrīd viņam ir 31 gads un viņš turpina rādīt ļoti labu fizisko sagatavotību. Divkārtējais Olimpiskais čempions pludmales volejbolā Šons Rozentāls bija pirmais, kurš bija kopā ar Badingeru viņa “pārejas periodā”, kad basketbolu vajadzēja “atstāt aiz muguras”. Viņi zināja, ka tas nebūs viegls lēmums, taču Badingers bija gatavs jauniem izaicinājumiem un viņam bija apnicis gaidīt izdevības, lai varētu sevi pierādīt.