Komentāri

Vēl nesen tika apšaubīts vai tiešām norisināsies cīņa starp UFC 210 sportistēm – Sintiju Karviljo un Perlu Gonsalesu, jo Ņujorkas Atlētiskā komisija atteicās dot atļauju Gonsalesai doties uz ringu viņas krūšu implantu dēļ.

Tāds likums attiecas uz sportistēm, kuras aizvada cīņas Ņujorkas štatā. Atlētiskā Ņujorkas štata komisija apstiprina, ka pēc aprunāšanās ar sportisti un ārstu apsekošanas, Gonsalesa, tomēr tika pieļauta cīņai!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Perla Gonsalesa ir 30 gadus veca profesionāla MMA cīkstone, kura ir aizvadījusi septiņas cīņas, uzvarot sešas no tām un zaudējot tikai vienu. Savukārt tikšanās ringā ar Sintiju Kalviljo bija jākļūst par viņas pirmo UFC cīņu. Pati Gonsalesa nav stāvā sajūsmā par to, ka viņas krūšu implantiem tiek pievērsta tik liela uzmanība.

Video

In between. Loving media day already! #DreamsComeTrue

A post shared by Pearl Gonzalez (@pearlgonzalez) on

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl