5 komentāri
Novērtē pats – “Fit Model Latvija 2017” meiteņu augumi kļuvuši vēl sievišķīgāki
Foto: SERGEJS URBANOVIČS, IFBB

  Pēdējo sešu nedēļu aktivitātes, Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu ”MyFitness” organizētajā “Fit Model Latvija 2017” projektā, aizritējušas ļoti saspringti un aizraujoši.

Kā tika solīts projekta sākumā, ar katru izaicinājuma nedēļu spriedze sasprings, spēku kļūs mazāk, bet aktivitātes un grupu treniņi kļūs aizvien grūtāki un daudzveidīgāki.  Tāpat dalībnieces cītīgi turpina trenēties ”My Fitness” sporta klubos pie individuālajiem treneriem, palielinot treniņu intensitāti ikdienas spēka un kardio treniņos, rūpīgi sekojot izveidotajai ēdienkartei, kā arī apgūstot svarīgās skatuves defilē iemaņas ne tikai fināla iznācienam, bet gaidāmajām pirmajām sacensībām 9.aprīlī ”IFBB MyFitness Rīgas Kauss 2017”.

Foto: Fitnesa modeles fotosesijā peldkostīmos

Projekta ceturtās nedēļas nogalē, meitenes aizvadīja boksa treniņu, divkārtējas Pasaules čempiones kikboksā Lindas Ābeles vadībā. Enerģiskās un harizmātiskās treneres Lindas uzraudzībā projekta dalībnieces nedrīkstēja atslābt ne uz minūti, meitenes centās neatpalikt no čempiones, viņām nācās pierādīt, ka viss spēks ir meiteņu dūrēs. Dalībniecēm bija lieliska iespēja apgūt kikboksa tehnikas pamatprincipus, aizvadot intensīvu treniņu ar dažādu vingrinājumu izpildījumu. Treniņa noslēgumā kā ”desertu” meitenes varēja atrādīt savas jaunapgūtās iemaņas, sparingā ar cīņas kluba “Profesionālis” puišiem. Projekta dalībnieces atzina, ka šāda veida augstas intensitātes treniņš ir ļoti laba alternatīva kardio treniņiem, kā arī labi attīsta spēku, līdzsvara un koordinācijas reakciju ķermenī.

Foto: Fitnesa modeles fotosesijā ”My Fitness” sporta klubā

Piektās nedēļas nogalē, LBFBF galvenais treneris Vladimirs Belovs, meitenēm vadīja vairāku stundu ilgu treniņu, kurš  nu jau tradicionāli iesākās ar 12 kilometru skriešanas distanci Mežaparkā un turpinājās ar kāju funkcionālo treniņu brīvā dabā. Dalībniecēm tas bija īsts spēka un izturības pārbaudījums, jo ne visas ir radušas pie tāda veida funkcionālajiem treniņiem, kas kopā ilga vairāk kā divas stundas!

Projekta sestās nedēļas ietvaros dalībniecēm tika veiktas treniņprogrammas korekcijas un sastādīts jauns treniņu plāns, lai meitenes  maksimāli spētu sasniegt sevis izvirzītos mērķus un labāk sagatavoties ”ģenerālmēģinājumam” jeb pirms fināla iznācienam, sacensībās ”MyFitness Rīgas kauss 2017”, kurš norisināsies 9.aprīlī, MyFitness Bolero sporta klubā.  Meitenes tikās ar visiem trim projekta treneriem Inesi Liepiņu, Jevgēniju Mamikonjanu un Rolandu Siliņu un cītīgi izpildīja treneru norādījumus nākamajam laika periodam.

Paralēli treniņu aktivitātēm projekta dalībnieces turpināja regulāri apmeklēt iknedēļas pozēšanas treniņus, kuros stundām apgūst skatuves pozēšanas mākslu, kā arī mācās turēt sevi kameras priekšā, lai ņemtu dalību fotosesijās projekta ietvaros.

Projekta fināls notiks 23.aprīlī “Studio69”, kur klātienē būs iespējams pārliecināties par katras dalībnieces progresu un izaugsmi.

Sekosim līdzi IFBB Latvija projekta “Fit Model Latvija 2017” dalībnieču progresam un projekta aktivitātēm Facebook IFBB Latvia Fitness Project lapā un www.skaties.lv portālā.

Projekta organizētājs: Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija (IFBB Latvija).

Projekta koordinētājs un idejas autors: LBFBF prezidente Kristīne Vederņikova.

Projekta atbalstītāji: sporta klubu tīkls MyFitness, Change lingerie, Citysport Latvija, Mangaļi, BELKA, Riverside House Riga, CIDO.

 

TOP komentāri

  • Acīte
    +2 +1 -1

    Acīte

    Projekts ir paredzēts, lai uzlabotu savu fizisko sagatavotību, izturību, pārbaudot savas iespēju robežas. Lai sasniegtu vērā ņemamus rezultātus kā redzams uz skatuves ir jātrenējas krietni ilgāku laika posmu, un visi to ļoti labi saprot.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl