Noskaidroti projekta ”Sporto visa klase” finālisti

Komentāri

Ir noskaidrotas projekta ”Sporto visa klase” tās klases, kas maijā piedalīsies lielajā finālā. Kāds bija ceļš uz finālu un par kādām balvām cīnīsies skolēni, par to skaties LNT korespondenta Edgara Barbaka video sižetā.

Droši par dalību finālā varēja būt tikai piektklasnieki, kuri bija pirmie ”Sporto visa klase” dalībnieki, kad projekta piedalījās tikai sestās klases. Ceturto klašu grupā šogad bija 42 klases, bet trešo klašu skaits pārsniedza 80. Lai noskaidrotu labākos, visi tika sadalīti sešās grupās pēc reģionālā principa, un katru grupu uzvarētāji beigu beigās iekļuvuši finālā. Par sajūtām un gatavošanos sacensībām pastāstīja Jelgavas 4. vidusskolas sporta skolotājs Uģis Ozols.

Video

Punktu skaitīšanas tabulās tika ņemtas vērā gan visas klases vidējās atzīmes, gan vispārējie fiziskie rādītāji, ka arī rezultāti stafetēs, kur visi vienas grupas klases tikās aci pret aci. Punktus kopējā ieskaitē varēja nopelnīt arī sadaļā labais darbs – sākot ar dzīvnieku patversmju apmeklējumiem, putnu būrīšu taisīšanas un beidzot ar zīļu vākšanu zooloģiskajā dārzā. Finālā dalībniekiem sevi būs jāpierāda gan sportiskos uzdevumos, gan zināšanas pārbaudēs!

Foto

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl