Noskaidroti Latvijas pārstāvji starptautiskajām skeitborda un BMX frīstaila sacensībām ”Simple Session 2018”

Komentāri
Noskaidroti Latvijas pārstāvji starptautiskajām skeitborda un BMX frīstaila sacensībām ”Simple Session 2018”

Nākamā gada 3.-4. februārī pasaules vadošie skeitborda un BMX frīstaila sportisti spēkiem mērosies Tallinā, Igaunijā. Grandiozās sacensības ”Simple Session” ir pielīdzināmas sava veida pasaules čempionātam skeitparku sporta veidu pārstāvjiem. Latvijas vadošie sportisti kvalificējās īpašu atlases sacensību ietvaros, kas norisinājās Rīgā – iekštelpu skeitparkā ”Monsterparks”.

21. un 22. oktobrī skeitparkā ”Monsterparks” norisinājās lielākās sezonas noslēguma sacensības skeitparku sporta veidiem ”WINTER KICKOFF 2017”. Šoreiz sacensības ne tikai atzīmēja sezonas noslēgumu, bet arī bija pēdējās sacensības šajā skeitparkā, jo ”Monsterparks” jau šoziem plāno mainīt savu atrašanās vietu.

Kopā visos pārstāvētajos sporta veidos dalībnieku skaits sasniedza 240. Visās vecuma grupās bija vērojama braucēju izaugsme un pozitīva savstarpējā konkurence. Gan skeitborda, gan BMX frīstaila profesionāļu grupas pārstāvji pārsteidza skatītājus un citus braucējus ar skeitparkā vēl neredzētiem trikiem. Ceļazīmi uz ”Simple Session 2018” izcīnīja trīs latviešu skeitbordisti – Rūdolfs Rorbahs, Kārlis Bogustovs un Artūrs Bogdanovičs.

Video

BMX Freestyle sacensības norisinājās 2 dažādās disciplīnās – Street un Park. BMX Park disciplīnā, kur raksturīga liela amplitūda, kā arī riskanti un akrobātiski triki, ielūgumu piedalīties ”Simple Session 2018” saņēma pieredzējušie sportisti no Saldus – Romāns Gorovojs un Dāvis Līcītis. BMX Street disciplīnā, kas īpaša ar tehniski ļoti sarežģītām un virtuozām triku kombinācijām, sevi lieliski pierādīja un sacensībām Igaunijā kvalificējās Krists Kaņuks no Kuldīgas un 16 gadus jaunais Mareks Kuhaļskis no Rīgas. Jāuzsver, ka šobrīd Mareks ir pats jaunākais dalībnieks gaidāmajā čempionātā Tallinā un viens no Latvijas daudzsološākajiem jaunajiem BMX frīstaila talantiem.

Foto

Simple Session ir ekstrēmo sporta veidu festivāls, kas ziemas mēnešos tiek aizvadīts Igaunijā, Tallinā. Savu 17 gadu pastāvēšanas ietvaros šis pasākums mūsu kaimiņvalstī ir kļuvis par starptautiski atpazīstamu zīmolu un vienu no gada svarīgākajiem notikumiem ekstrēmo sporta veidu pārstāvjiem no visas pasaules.

Lasi vēl