Noskaidrotas Sevastovas un Ostapenko pretinieces Sinsinati WTA “Premier 5” turnīra pirmajā kārtā

0 Komentāru
Noskaidrotas Sevastovas un Ostapenko pretinieces Sinsinati WTA “Premier 5” turnīra pirmajā kārtā
JĀNIS ŠKAPARS, LETA

Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Anastasija Sevastova nākamajā nedēļā uzsāks dalību Sinsinati WTA “Premier 5” turnīrā, kur pirmajā kārtā jāspēkojas ar krievieti Svetlanu Kuzņecovu, kamēr Aļona Ostapenko šajās sacensībās pirmo maču aizvadīs pret Jūliju Putincevu no Kazahstānas.

Sevastova WTA rangā ieņem 11.pozīciju, bet viņas pretiniece atrodama 198.pozīcijā.

Šī pāra uzvarētāja otrajā kārtā tiksies ar Karolīnu Vozņacki no Dānijas (WTA 18.) vai Dajanu Jastremsku no Ukrainas (WTA 33.).

Abas tenisistes iepriekš tikušās četras reizes, bet Sevastova uzvarējusi tikai vienreiz. Vienīgā uzvara izcīnīta pērn Maljorkas WTA “International” turnīra pirmajā kārtā, kurā Sevastova bija pārāka ar 6-3, 6-3. Šis turnīrs norisinājās uz zāles seguma, bet pārējās trīs tikšanās reizes bijušas uz cietā seguma, kurās uzvarējusi vienīgi Kuzņecova. Tostarp pa reizei 2009. un 2010.gadā “US Open” turnīra otrajā kārtā.

Latvijas tenisiste jūlija beigās triumfēja Jūrmalas WTA “International” turnīrā, izcīnot savu pirmo titulu šajā sezonā un ceturto karjerā. Viņa šosezon uzvarējusi 26 no 42 mačiem. Tikmēr Kuzņecova šogad aizvadījusi vien 12 mačus, no kuriem piecos izcīnītas uzvaras. Labākais sasniegums viņai bija Lugāno WTA “International” turnīra ceturtdaļfināls, kas sasniegts aprīļa sākumā. Kopumā karjeras laikā Krievijas tenisiste izcīnījusi 18 WTA titulus, bet ranga labāko piecpadsmitniekā viņa pēdējo reizi pabija 2017.gadā.

ASV gaidāmajā turnīrā piedalīsies arī Ostapenko (WTA 82.), kurai jāspēlē ar Putincevu (WTA 42.).

Nākamajā kārtā šī pāra uzvarētāju jau gaidīs amerikāniete Sloeina Stīvensa (WTA 8.), kurai pirmā kārta ir brīva.

Abas tenisistes iepriekš tikušās divas reizes, uzvaras dalot uz pusēm.

Pirmajā tikšanās reizē 2016.gadā Putinceva ar 6-1, 3-6, 7-5 uzvarēja Pekinas WTA “Premier” turnīra pirmajā kārtā, savukārt 2017.gada Austrālijas atklātā čempionāta otrajā kārtā bija pārāka ar 6-3, 6-1.

Ostapenko pēdējo turnīru pirms Sinsinati aizvadīja šajā nedēļā Toronto, kur apstājās astotdaļfinālā. Šajā turnīrā tas līdz šim bijis viņas labākais sasniegums, bet šosezon viņa izcīnījusi 14 uzvaras un piedzīvojusi 20 neveiksmes. Tikmēr Putinceva šosezon aizvadījusi 38 maču, izcīnot 22 uzvaras, tostarp savu pirmo karjera titulu Nirnbergas WTA “International” turnīrā. Latvijas tenisiste karjerā izcīnījusi divus titulus – pēdējais bija 2017.gadā Seulas WTA “International” turnīrā.

0 Komentāru