Norvēģijas un Zviedrijas dueti uzvar Pasaules kausa distanču slēpošanā komandu stafetēs

0 Komentāru
Norvēģijas un Zviedrijas dueti uzvar Pasaules kausa distanču slēpošanā komandu stafetēs
ZUMAPRESS/SCANPIX

Norvēģijas vīriešu duets un Zviedrijas sieviešu duets svētdien Planicā pamatīgā sniegputenī izcīnīja uzvaras Pasaules kausa distanču slēpošanā komandu sprintā.

Vīriem uzvarēja Norvēģijas pirmais duets Sindre Bjernestads Skārs un Ēriks Valness, kuri finišēja pēc 16 minūtēm un 54,52 sekundēm.

Sīva cīņa izvērtās par otro vietu. Uzvarētājiem 1,29 sekundes zaudēja Norvēģijas otrais duets Gjērans Tefre un Hovords Soloss Taugbēls, vēl 0,14 sekundes lēnāki bija somi Ristomati Hakola un Joni Meki, bet septiņas sekundes simtdaļas aiz goda pjedestāla bija francūži Rišārs Juvē un Likass Šavanā.

Sievietēm nepārspēts palika Zviedrijas otrais duets Maja Dālkvista un Linna Svāna, kurām finiša laiks bija 19 minūtes un 13,55 sekundes.

Otro vietu ieņēma Zviedrijas pirmais duets Stīna Nilsone un Jonna Sundlinga, kuras zaudēja 1,01 sekundi, bet vēl 0,12 sekundes lēnākas bija šveicietes Lorēna van der Grāfa un Nadīne Fēndriha.

Jau ziņots, ka sestdien individuālajā sprintā brīvajā stilā uzvarēja Šavanā un Sundlinga. Vīru sacensībās debiju Pasaules kausā piedzīvoja Raimo Vīgants, kurš kvalifikācijā ieņēma 64.vietu.

Vairāki vadošie distanču slēpotāji, tajā skaitā norvēģi Terēze Juheuga un Juhaness Klēbo, šajā posmā nestartēja, lai labāk sagatavotos prestižajam “Tour de Ski”, kas sāksies jau nākamajā sestdienā.

0 Komentāru