No lidostas ”Rīga” taksistu mafijas cieš Maira Brieža sparingpartneris

9 komentāri
No lidostas ”Rīga” taksistu mafijas cieš Maira Brieža sparingpartneris
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

No lidostas ”Rīga” taksistu mafijas svētdien cietis Maira Brieža sparingpartneris – viņam brauciens no lidostas līdz centram izmaksājis 56,41 eiro.

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis turpina gatavoties Pasaules boksa supersērijas pusfinālam. 15.jūnijā Mairis ”Arēnā Rīga” par vietu supersērijas finālā cīnīsies ar poli Kšištofu Glovacki.

Šonedēļ Briedis trenēsies ar trim sparingpartneriem. Vienam no viņiem ierašanās Rīgā neizvērtās pārāk patīkama. Maira ”Instagram” kontā redzamais čeks liecina, ka SIA ”Roleks media” taksometrs bokseri no lidostas līdz centram nogādājis par 56,42 eiro.

Briedis ar ironiju raksta, ka tā ir lieliska reklāma Rīgai. Un saka paldies par sakārtotu nozari Satiksmes ministrijai.

Raimonds Zeps
Maira Brieža menedžeris

Treniņnometnes laikā mēs neatklājam Maira sparingpartneru vārdus. Šonedēļ mēs trenēsimies ar trim pretiniekiem. Šis bokseris svētdien ielidoja no Līdsas. Iesēdās taksī tuvākajā rindā. Taksometra vadītāja bija sieviete. Protams, ka viņam nebija informācijas, cik patiesībā maksā brauciens no lidostas līdz Rīgas centram.

34 gadus vecais Briedis savā karjerā aizvadījis 26 cīņas, tajās izcīnot 25 uzvaras, no kurām18 ar nokautu. Glovackis 32 cīņās izcīnījis 31 uzvaru, 19 reizes nokautējot savu pretinieku.

Pasaules boksa supersērijas pirmā smagā svara otrajā pusfinālā kubietis Juniers Dortikoss cīnīsies ar amerikāni Endrū Tabiti.