NHL superzvaigzne Krosbijs piemin nežēlīgās šaušanas upurus dzimtajā Jaunskotijā

Pievienot komentāru
NHL superzvaigzne Krosbijs piemin nežēlīgās šaušanas upurus dzimtajā Jaunskotijā
ZUMAPRESS/SCANPIX

NHL superzvaigzne Sidnijs Krosbijs pieminējis 22 nežēlīgās šaušanas upurus savā dzimtajā Jaunskotijā un sūta līdzjūtības apliecinājumus bojā gājušo piederīgajiem.

Nēžēlīgā un traģiskā apšaude notika vairāk nekā 12 stundu laikā 17. un 18.aprīlī. Tā ir lielākā masu šaušana Kanādas vēsturē.

Policija paziņojusi, ka uzbrukumu sarīkojušais 51 gadu vecais Gabriels Vortmens rīkojies viens un noziegums nav saistīts ar terorismu. Slepkava vēlāk tika nogalināts apšaudē ar policiju.

“Esmu Pitsburgā, bet, nākot no Jaunskotijas, mana sirds un prāts ir mājās kopā ar jums visiem. Es vēlētos izteikt līdzjūtību visām ģimenēm un draugiem, kurus skārusi šī traģēdija, kā arī konstebles Heidijas Stīvensonas ģimenei no Kolhārboras, kura upurēja savu dzīvību, aizsargājot citus.

Es vēlos pateikties visiem iesaistītajiem un arī medicīnas personālam, kas saskārās ar šo murgu, lai mūs visus sargātu. Es zinu, ka mēs strādāsim kopā, kā mēs vienmēr esam darījuši grūtajos laikos, palīdzēsim un atbalstīsim tos, kuriem tas visvairāk nepieciešams. Es visu savu mīlestību un atbalstu sūtu uz mājām,” teica Sidnijs Krosbijs.