NFL zvaigznei taksometra vadītājas apgrābstīšana beidzas ar diskvalifikāciju un “Nike” kontrakta zaudēšanu

0 Komentāru
NFL zvaigznei taksometra vadītājas apgrābstīšana beidzas ar diskvalifikāciju un “Nike” kontrakta zaudēšanu
SIPA USA / SCANPIX

Nacionālās futbola līgas kluba Tampabejas “Bucaneers” saspēles vadītājam Džeimisam Vinstonam “Uber” taksometra vadītājas apgrābstīšana beigusies ar trīs spēļu diskvalifikāciju un liela “Nike” kontrakta zaudēšanu.

7 mēnešus Vinstons noliedza, ka būtu darījis kaut ko nepareizu. NFL šo incidentu izmeklēja, un tās rezultātā diskvalificēja spēlētāju uz trijām regulārās sezonas spēlēm. Pēc paziņojuma par diskvalifikāciju Vinstons izplatīja atvainošanās paziņojumu.

Tomēr, kā izrādījās, “Nike” mērs bija pilns. Līdzšinējā kontrakta termiņš beidzās, un piektdien “Nike” paziņoja, ka tas netiks pagarināts.

Džeimisam Vinstonam problēmas sākās vēl pirms pieciem gadiem, spēlējot Floridas štata universitātes komandā, kur viņš tika apsūdzēts par seksuālu uzmākšanos, bet lieta netika ierosināta. Gadu vēlāk Džeimiss tika aizturēts par zagšanu no lielveikala. 2014.gadā Vinstons publiski lamājās necenzētiem vārdiem savas universitātes nometnē.

Incidents ar “Uber” taksometra vadītājas apgrābstīšanu notika 2016.gadā. Neskatoties uz sākotnējo Vinstona noliegšanu, NFL izdevās iegūt pietiekami daudz pierādījumus, lai spēlētāju diskvalificētu uz trim spēlēm.

0 Komentāru