Komentāri
NFL mīkstinās sodus par marihuānas lietošanu?
Foto: EPA/SCANPIX

Nacionālā amerikāņu futbola līga (NFL) sadarbībā ar Spēlētāju asociāciju (NFLPA) cer kopīgi pētīt marihuānas ietekmi, kā iespējamu sāpju mazinātāju.

Pašreizējie NFL noteikumi liedz jebkādu marihuānas lietošanu, taču līgas nosūtījusi vēstuli NFLPA norādot, ka vēlas kopīgi izpētīt šo jautājumu. NFLPA vēl nav paudusi vai atbalstīs šo vēlmi. “Mēs vēlamies strādāt kopā ar Spēlētāju asociāciju jautājumos, kas skar mūsu spēlētāju veselību un drošību,” laikrakstam “Washington Post” sacīja NFL komunikācijas viceprezidents Džo Lokhārts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

NFLPA izpilddirektors Demoriss Smits laikrakstam janvārī sacīja, ka notiek darbs pie piedāvājuma samazināt sodus spēlētājiem, kuri pieķerti šīs narkotiskās vielas lietošanā. “Domāju, ka šis jautājums ir vairāk par ārstēšanu nekā sodīšanu,” sacīja Smits. “Svarīgāk ir uzzināt, kādēļ vispār radusies tieksme lietot, un kas ir iemesls.”

Tie NFL spēlētāji, kuriem pozitīvā testā atklāti vairāk nekā 35 nanogrami uz mililitru tetrahidrokanabinola, vielas, kas pazīstama ar nosaukumu THC un sastopama marihuānā, tiek iesaistīti īpašā programmā. NFL var piemērot naudassodu vai diskvalifikāciju no divām spēlēm līdz visai sezonai.

Saskaņā ar ASV Federālo likumu marihuāna ir aizliegta, taču dažos štatos tā tikusi dekriminalizēta, bet vēl vairākos štatos tā atļauta medicīniskiem nolūkiem sāpju mazināšanai.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl