Komentāri
Neveiksme Latvijas komandai! Caucei kritiens Pasaules kausa stafetes sacensībās
Foto: AP/ SCANPIX

Latvijas sportiste Elīza Cauce svētdien piedzīvoja kritienu olimpiskajā trasē Sočos notikušā Pasaules kausa izcīņas septītā posma stafetes sacensībās, komandai paliekot bez rezultāta.

Cauce komandā startēja kā pirmā un brauca pēc laba rezultāta, tomēr finišu viņai neizdevās sasniegt. Turpinājumā komandā bija plānots braukt Rikam Kristenam Rozītim, kā arī brāļu Andra un Jura Šicu divnieku ekipāžai.

Uzvaru sacensībās izcīnīja Krievija, kas dramatiskā cīņā vien par piecām sekundes tūkstošdaļām apsteidza Vāciju. Krievija startēja salīdzinoši agri, bet turpinājumā trases kvalitāte pasliktinājās un ledus pirms pārējām vadošajām ekipāžām palika daudz lēnāks. Tiesa, ja dāmu konkurencē Vācija ievērojami atpalika no Krievijas, Cauce līdz kritienam savā braucienā mājiniecēm bija daudz tuvāk. Tikmēr trešo vietu svētdien guva Austrija, kas uzvarētājām zaudēja 1,383 sekundes.

FOTO: Elīza Cauce

Pasaules kausa kopvērtējumā līderpozīciju ar 331 punktu pārņēmusi Vācija, kurai ar 270 punktiem seko šoreiz ceturto vietu guvusī ASV, bet Latvija ar 255 punktiem atkritusi uz trešo pozīciju.

Kā zināms, sezonas pirmajās trijās stafetes sacensībās Pasaules kausa ieskaitē Latvija allaž guva otro vietu, kas pirms Soču posma deva līderpozīciju kopvērtējumā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl