Komentāri
Neveiksme Latvijas komandai! Caucei kritiens Pasaules kausa stafetes sacensībās
Foto: AP/ SCANPIX

Latvijas sportiste Elīza Cauce svētdien piedzīvoja kritienu olimpiskajā trasē Sočos notikušā Pasaules kausa izcīņas septītā posma stafetes sacensībās, komandai paliekot bez rezultāta.

Cauce komandā startēja kā pirmā un brauca pēc laba rezultāta, tomēr finišu viņai neizdevās sasniegt. Turpinājumā komandā bija plānots braukt Rikam Kristenam Rozītim, kā arī brāļu Andra un Jura Šicu divnieku ekipāžai.

Uzvaru sacensībās izcīnīja Krievija, kas dramatiskā cīņā vien par piecām sekundes tūkstošdaļām apsteidza Vāciju. Krievija startēja salīdzinoši agri, bet turpinājumā trases kvalitāte pasliktinājās un ledus pirms pārējām vadošajām ekipāžām palika daudz lēnāks. Tiesa, ja dāmu konkurencē Vācija ievērojami atpalika no Krievijas, Cauce līdz kritienam savā braucienā mājiniecēm bija daudz tuvāk. Tikmēr trešo vietu svētdien guva Austrija, kas uzvarētājām zaudēja 1,383 sekundes.

FOTO: Elīza Cauce

Pasaules kausa kopvērtējumā līderpozīciju ar 331 punktu pārņēmusi Vācija, kurai ar 270 punktiem seko šoreiz ceturto vietu guvusī ASV, bet Latvija ar 255 punktiem atkritusi uz trešo pozīciju.

Kā zināms, sezonas pirmajās trijās stafetes sacensībās Pasaules kausa ieskaitē Latvija allaž guva otro vietu, kas pirms Soču posma deva līderpozīciju kopvērtējumā.

Lasi vēl