Nesmuka rīcība! UFC zvaigzne Habibs kopā ar brālēnu uz ielas izsmej bezpajumtniekus

1 komentārs

Ar nepatīkamu rīcību ASV izcēlies pazīstamais Krievijas UFC vieglā svara čempions Habibs Nurmagomedovs, kurš sociālajā vietnē “Instagram” publicējis video, kurā redzams, kā viņš ar brālēnu liek bezpajumtniekiem atspiesties par naudu.

Jau 6.oktobrī Lasvegasā notiks ilgi gaidītā cīņa starp Habibu Nurmagomedovu un īru Konoru Makgregoru. Lai gan pēdējā laikā ar neglaimojošām izdarībām atzīmējās Īrijas sportists, šoreiz mediju “krustugunīs” nonācis Habibs.

Viņš sociālajā vietnē “Instagram” publicējis video, kurā redzams, kā sportists kopā ar brālēnu par samaksu liek atspiesties uz asfalta bezpajumtniekiem. Turklāt – abi par notiekošo arī pamatīgi iesmej.

Pagaidām sportists nav nācis klajā nedz ar atvainošanos, nedz kādu skaidrojumu par notikušo.

VIDEO

Kā vēstīts, aprīļa sākumā pamatīgās nepatikšanās iekūlās Makgregors. Viņš ”Barclays” arēnā Ņujorkā, kur bija jānotiek “UFC 223” mediju pasākumam, sarīkoja ārdīšanos un iemeta rokas transporta ratiņus autobusa logā. Tajā brīdī autobusā atradās arī Nurmagomedovs.

UFC prezidents Dana Vaits asi nosodīja Makgregora rīcību un nosauca to par pretīgāko, kas jebkad noticis visā UFC vēsturē.

Jūlija beigās Bruklinas tiesā Makgregors atzina savu vainu noziedzīgu darbību veikšanā, kas viņam ļāva izvairīties no cietumsoda. Tiesa Konoram piesprieda piecu dienu sabiedriskā darba veikšanu.

1 komentārs