Komentāri

Sports ir nežēlīgs, jo kopā ar panākumiem un uzvarām nāk arī traumas un smagi ievainojumi, kuri var maksāt dzīvību. Kādam hokejistam šis mačs varēja kļūt par pēdējo!

9 gadus atpakaļ, 10. februārī, NHL spēlē starp Floridas ”Panthers” un Buffalo ”Sabres” notika kāds šaušalīgs atgadījums. Floridas spēlētājs Oli Jokinens paklupa aiz ”Sabres” hokejista Klārka Makartūra kājas, ievainojot savu komandas biedru Ričardu Zednīku. Tas, kas notika tālāk, šokēja visus. Lūk, video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Lai notīrītu no laukuma asinis, spēle aizkavējās par 20 minūtēm. Deviņos vakarā Bufalo gavenajā slimnīcā Zednikam tika veikta operācija, un viņa veselības stāvoklis tika atzīts par stabilu, bet pēc divām dienām tas jau tika dēvēts par labu. Slovāku hokejists uz NHL ledus atgriezās pēc septiņiem mēnešiem.

Foto: Ričards Zedniks

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl