Neilanda pārstāvētā “Israel Cycling Academy” saņēmusi UCI Pasaules tūres komandas licenci

0 Komentāru
Neilanda pārstāvētā “Israel Cycling Academy” saņēmusi UCI Pasaules tūres komandas licenci
ISRAEL CYCLING ACADEMY

Latvijas riteņbraucēja Krista Neilanda pārstāvētā “Israel Cycling Academy” otrdien oficiāli saņēmusi UCI Pasaules tūres komandas licenci, ziņo vienība.

Licence, kas tika pārpirkta no “Katjuša” vienības, būs uz turpmākajiem trim gadiem.

Tādējādi Neilandam būs iespēja startēt kādā vai vairākās no trim lielajām daudzdienu tūrēm un daudzos citos prestižos velobraucienos.

“Israel Cycling Academy” komanda tika dibināta 2014.gada decembrī ar mērķi Izraēlas riteņbraucējiem palīdzēt sasniegt augstas sportiskās virsotnes. Sākumā tai bija kontinentālā līmeņa komandas statuss, bet pēc diviem gadiem tā startēja līmeni augstāk – profesionālā kontinentālā līmeņa statusā.

2017.gada rangā “Israel Cycling Academy” profesionālajā kontinentālajā līmenī, bet gadu vēlāk debitēja “Giro d’Italia”, kur piedalījās arī Neilands.

Neilands “Israel Cycling Academy” sastāvā svinējis deviņas uzvaras un divas reizes piedalījies prestižajā daudzdienu velobraucienā “Giro d’Italia”.

Nākamgad UCI Pasaules tūrē būs trīs latvieši, jo bez Neilanda šajā līmenī startēs arī Toms Skujiņš un Emīls Liepiņš, kuri pārstāvēs “Trek – Segafredo” komandu.

0 Komentāru