Nasukava ar augstu bijību atbildējis uz Makgregora izaicinājumu

1 komentārs
Nasukava ar augstu bijību atbildējis uz Makgregora izaicinājumu
TWITTER

Jau vakar ziņojām par to, ka slavenais īru cīkstonis Konors Makgregors paudis vēlmi cīnīties ar Tenšinu Nasukavu, kurš Vecgada vakara boksa paraugcīņā zaudēja Floidam Meiveizeram. Izrādās, ka japānis ir sniedzis savu atbildi. 

Līdzīgi kā Makgregors, arī Nasukava veicis ierakstu sociālajā tīklā “Twitter”, turklāt tā ir ļoti pieklājīga un uz cieņu vērsta.

“Dārgais Makgregor. Paldies, ka atceries manu vārdu. Esmu pagodināts, ka tu apsver ar mani aizvadīt cīņu. 58 kilogramu kategorija, kikboksa noteikumi varētu mūs savest kopā ringā jau tuvākajā nākotnē,” raksta Nasukava.

Kā zināms, Nasukava Vecgada vakarā aizvadīja boksa paraugcīņu pret Floidu Meivezeru, kas ilga vien 140 sekundes, jo Meivezers japāni nokautēja. Amerikāņu bokseris par to saņēma 9 miljonus dolāru, kas tika noteikts jau pirms cīņas.

Tikmēr Makgregors pēdējo cīņu aizvadīja oktobrī, kad skandalozi piekāpās Habibam Nurmagomedovam, turklāt abi sportisti joprojām ir diskvalificēti.

TOP komentāri

  • Matīss
    0 0 0

    Matīss

    Krancis Makgregors tikai grib nopelnīt uz citu rēķina, bet šeit redzama īsta džentlmeņa atbilde!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl