Namiķe/Brailko sasniedz Eiropas U20 čempionāta astotdaļfinālu

0 Komentāru
Namiķe/Brailko sasniedz Eiropas U20 čempionāta astotdaļfinālu
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas pludmales volejbola duets Anete Namiķe/Varvara Brailko sestdien Turcijā sasniedza Eiropas U20 čempionāta (EČ) astotdaļfinālu.

Namiķe/Brailko, kurām turnīrā piešķirts trešais numurs, izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā ar 2-0 (21:8, 21:8) pārliecinoši uzvarēja Andreu da Silvu Encinu/Patrīciju Masu, kuras bija saņēmušas 17.numuru.

Astotdaļfinālā Namiķe/Brailko sestdien plkts.13.20 pēc Latvijas laika tiksies ar čehietēm Kailiju Noišaferovu un Mikaelu Brinkovu, kuras saņēmušas piekto numuru.

Jau ziņots, ka Anete Namiķe/Varvara Brailko ceturtdien Turcijā ar divām vieglām uzvarām uzsāka Eiropas U-20 čempionātu pludmales volejbolā.

Namiķe/Brailko, kurām turnīrā piešķirts trešais numurs, C grupas pirmajā spēlē ar 2-0 (21:8, 21:6) sagrāva Somijas duetu Sāra Sinisalo/Annīna Mūka, kuras izliktas ar 30.numuru.

Otrajā cīņā Latvijas pāris ar 2-0 (21:14, 21:14) apspēlēja rumānietes Joanu Aleksiju Bradatanu un Sorinu Joanu Hododi, kuras saņēmušas 19.numuru. Cīņā par uzvaru C apakšgrupā viņas piektdien ar 1-2 (21:10, 19:21, 7:15) piekāpās slovēnietēm Asjai Šenai/Irai Kaduncai, kuras turnīrā izliktas ar 14.numuru.

Tikmēr vīriešu turnīrā ar sesto numuru izliktie Kārlis Ābelītis/Dāvis Teteris zaudēja visās trijās F apakšgrupas spēlēs un “play-off” nesasniedza.

Uz turnīru bija devies arī pāris Anija Ozoliņa/Krista Paegle, kuras cerēja, ka kāda no komandām neieradīsies. Latvijas duets bija pirmais rezervistu sarakstā.

Vīriešu un sieviešu konkurencē turnīrā piedalās 32 pāri, kas sadalīti astoņās grupās pa četriem katrā.

Latvijas U-20 vīriešu izlase Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) reitingā ieņem sesto vietu, bet dāmas – otro.
Eiropas U-20 čempionāts Turcijas pilsētā Izmirā noslēgsies svētdien.

0 Komentāru