Komentāri
Nakoņečnijs: Cenšos darīt visu iespējamo, lai attaisnotu uz mani liktās cerības
Foto: LETA

Pilsonību saņēmušais modernās pieccīņas sportists Ruslans Nakoņečnijs ar ģimeni vēlas kļūt par daļu no Latvijas, būt noderīgs valstij un strādāt tās labā, pēc pilsoņa pases saņemšanas aģentūrai LETA atklāja atlēts.

Oktobra vidū ukrainim Nakoņečnijam par īpašiem nopelniem valsts labā piešķīra Latvijas pilsonību, bet otrdien viņš svinīgā ceremonijā saņēma pasi. “Esmu ļoti laimīgs. Paldies visiem, kuri mani atbalstīja. Paldies, Latvijas Modernās pieccīņas federācijai, tās prezidentam Jānim Liepiņam, valdes loceklim Andrim Feldmanim un trenerim Mihailam Jefremenko. Ir sācies jauns posms manā dzīvē. Esmu atvēris sev jaunas iespējas. Tāpat esmu pateicīgs Saeimai par atbalstu, ka tā deva man iespēju nodarboties ar lietu, ko mīlu. Cenšos darīt visu iespējamo, lai attaisnotu uz mani liktās cerības,” pēc Latvijas pilsoņa pases saņemšanas iespaidos dalījās Nakoņečnijs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Ruslans Nakoņečnijs oficiāli kļūst par Latvijas pilsoni

“No brīža, kad ierados Latvijā, līdz dienai, kad saņēmu pilsonību, bijis ļoti interesants ceļš. Man patīk šī valsts, patīk Latvijas cilvēki. Kad pirmo reizi ierados Latvijā, bija tāda iekšējā nojauta, ka palikšu šeit. Viss iet savu gaitu, un esmu laimīgs, ka tas notiek uz labu, ka manā dzīvē ir pozitīvas pārmaiņas,” teica Nakoņečnijs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl