Nadals trešajā setā veic neticamu atspēlēšanos un “ATP Finals” uzvar Medvedevu

Pievienot komentāru
Nadals trešajā setā veic neticamu atspēlēšanos un “ATP Finals” uzvar Medvedevu
ATP

Pasaules ranga līderis Spānijas tenisists Rafaels Nadals trešdien atspēlējās pret Krievijas tenisistu Daņiilu Medvedevu, izcīnot savu pirmo panākumu 2019.gada “ATP Finals” spēlē.

Nadals uzvarēja Medvedevu ar 6-7(3:7), 6-3, 7-6(7:4).

Trešajā setā pēc diviem Medvedeva breikiem rezultāts bija 4-0 un 5-1 Medvedeva labā, taču tad spānis uzvarēja piecos geimos pēc kārtas un, Medvedevam servējot, bija vadībā ar 30:0. Tomēr krievu tenisists ar četrām teicamām servēm panāca taibreiku – 6-6. Tajā punkti vieglāk rokās devās Medvedevam, savukārt Nadals uzvarēja pēc ilgākām izspēlēm.

Desmitā punkta izspēlē krievu tenisists netrāpīja laukumā pirmo servi, bet otrās izspēlē raidīja bumbiņu autā. Autā lidoja viņa sistā bumbiņa arī nākamā punkta izspēlē, ko noteica vien Nadala pieprasītais videoatkārtojums.

Pirmdien Andrē Agasi grupā uzvaras svinēja Aleksandrs Zverevs un Stefans Cicips, kuri pārspēja attiecīgi Nadalu un Medvedevu.

Jau ziņots, ka Bjērna Borga grupā Dominiks Tīms no Austrijas otrdien kā pirmais sasniedza pusfinālu, uzvarot planētas otro raketi Novaku Džokoviču no Serbijas. Pirms tam Tīms pārspēja arī šveicieti Rodžeru Federeru, kam tāpat kā Džokovičam ir pa vienam panākumam, bet itālis Mateo Beretīni zaudējis divreiz.

Katras apakšgrupas divi labākie tenisisti sasniegs pusfinālu.

Šajā turnīrā Džokovičs un Nadals cīnās par to, kurš noslēgs sezonu planētas pirmās raketes godā. Džokovičs par pirmo raketi kļūs, ja uzvarēs vismaz divās grupu spēlēs un sasniegs finālu, ar nosacījumu, ja Nadals zaudēs visās trīs spēlēs. Tāpat Džokovičs pirmajā vietā var atgriezties, ja uzvar turnīrā un Nadals netiek pusfinālā.