Nadals pēdas traumas dēļ izstājas no Toronto “Masters” sērijas turnīra

0 Komentāru
Nadals pēdas traumas dēļ izstājas no Toronto “Masters” sērijas turnīra
USA TODAY SPORTS / SCANPIX

Spāņu tenisists Rafaels Nadals otrdien traumas dēļ izstājies no Toronto “Masters” sērijas turnīra.

Pasaules ranga ceturtajam numuram pirmajā kārtā trešdien bija jātiekas ar pasaules ranga 50.vietā esošo dienvidafrikāni Loidu Herisu, kurš Spānijas tenisa leģendu uzvarēja pagājušajā nedēļā Vašingtonas turnīra trešajā kārtā.

Pēdas savainojums var ietekmēt spāņa dalību ASV atklātajā čempionātā.

Kreisās pēdas savainojums, pēc Nadala vārdiem, viņu moka jau no 2005.gada. Tas viņu uztrauc kopš “Roland Garros” un apdraud spēlētāja izredzes startēt sezonas pēdējā “Grand Slam” turnīrā, kas sāksies 30.augustā Ņujorkā.

“Man šī problēma ir jau pāris mēnešu,” savainojuma problēmu skaidroja Nadals, kurš izlaida gan Vimbldonas turnīru, gan Tokijas olimpiskās spēles pēc zaudējuma pasaules ranga līderim serbam Novakam Džokovičam “French Open” pusfinālā.

“Protams, tas nav labi pēc panākumiem, kas man ir bijuši turnīrā šeit Kanādā,” sacīja 35 gadus vecais spēlētājs, kurš ieguvis piecus sacensību uzvarētāja titulus.

“Man jāatgriežas Maļorkā un jāmēģina atrast veids, kā atkal kļūt labākam. Vissvarīgākais ir izbaudīt tenisa spēli,” viņš teica. “Ar šīm sāpēm es nespēju to izbaudīt.”

Uzvarā pagājušajā nedēļā pār Džeku Soku pēdas savainojums kļuva manāmāks, tomēr pēc zaudējuma Herisam Nadals sacīja, ka situācija šajā jomā ir uzlabojusies.

Tomēr otrdien viņš atzina, ka savainojums viņam traucē pārāk daudz, lai ļautu viņam būt konkurētspējīgam Toronto.

“Neticu, ka man turnīrā bija iespējas būt konkurētspējīgam,” sacīja Nadals, kurš bija atbrīvots no pirmās kārtas spēles.

Iespējams, ka savainojums novedīs arī pie izstāšanās no nākamajā nedēļā notiekošajām “Masters 1000” sērijas sacensībām Sinsinati, tādējādi liekot apšaubīt Nadala dalību “US Open”.

Nadals, kuram kopā ar šveicieti Rodžeru Federeru un Džokoviču pieder rekords – uzvaras 20 “Grand Slam” vienspēļu turnīros, savas karjeras laikā ir mocījies arī ar ceļgala sāpēm.

Ar otro numuru turnīrā izlikto sacensību pieckārtējo čempionu aizstājis tautietis Felisiano Lopess.

0 Komentāru