Komentāri
Nadalam šokējošs zaudējums ranga 102. raketei Vimbldonas turnīra otrajā kārtā
Foto: EPA/LETA

Pazīstamais spāņu tenisists Rafaels Nadals cieta ļoti negaidītu zaudējumu prestižā Vimbldonas čempionāta otrās kārtas mačā, tādējādi turpinot savu neveiksmju joslu šajā turnīrā. Nadals, kurš ir 2008. un 2010. gada Vimbldonas čempions, ar 5-7, 6-3, 4-6, 4-6 piekāpās kvalifikācijas sacensības pārvarējušajam Vācijas tenisistam Dastinam Braunam, kurš pasaules rangā atrodams vien 102. vietā.

Šī ir pirmā reize Nadala karjerā, kad viņš kāda Grand Slam turnīra laikā piekāpies kvalifikācijas sacensības pārvarējušam sportistam. Tādējādi jau ceturto gadu pēc kārtas turpinās Nadala nedienas Vimbldonā. Vēl 2012. gadā viņš negaidīti izstājās otrajā kārtā, bet gadu vēlāk cieta neveiksmi jau pirmajā kārtā. Savukārt pērn viņam izdevās sasniegt ceturto kārtu, kurā viņš piekāpās tā brīža pasaules 144. raketei Nikam Kiriosam no Austrālijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zīmīgi, ka visas šīs četras neveiksmes bijušas pret tenisistiem, kuri uz to brīdi atradušies ārpus ATP ranga labāko simta. Nadals šobrīd neaizvada veiksmīgāko karjeras posmu, jo pasaules rangā nokritis līdz desmitajai vietai, kas ir viņa zemākā pozīcija pēdējās desmitgades laikā.

Lasi vēl