Komentāri
Mūziķi, ugunsdzēsēji un mediji! Kā tika aizvadīts ”#BeActive Futbola maratons”
Foto: Renārs Koris

23. septembrī Rīgā pie Brīvības pieminekļa ar grandiozu ”#BeActive Futbola maratonu” 12 stundu garumā tika atklāta Eiropas Sporta nedēļa. Tās ietvaros visos Latvijas reģionos risinājās teju 500 sportisku aktivitāšu, kuru mērķis bija iedrošināt iedzīvotājus pievērsties sportiskam un veselīgam dzīvesveidam visa gada garumā.

Olimpieši un #BeActive vēstneši, kā arī aktieri un mūziķi, ugunsdzēsēji un policisti, uzņēmēji un žurnālisti līdzās Latvijas labākajiem futbolistiem 23. septembrī mērojās spēkiem futbolā, lai sportiski atklātu Eiropas Sporta nedēļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grandiozā atklāšana sportiskā atmosfērā norisinājās pašā Rīgas sirdī – laukumā pie Brīvības pieminekļa, vietā, kur modernais pilsētas centrs satiekas ar vecpilsētu. 12 stundu futbola maratonā dinamiskās dažāda rakstura futbola spēles mijās ar sportiskiem un muzikāliem priekšnesumiem, šoviem un konkursiem līdzjutējiem.

Foto

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl