Komentāri
Mūziķi, ugunsdzēsēji un mediji! Kā tika aizvadīts ”#BeActive Futbola maratons”
Foto: Renārs Koris

23. septembrī Rīgā pie Brīvības pieminekļa ar grandiozu ”#BeActive Futbola maratonu” 12 stundu garumā tika atklāta Eiropas Sporta nedēļa. Tās ietvaros visos Latvijas reģionos risinājās teju 500 sportisku aktivitāšu, kuru mērķis bija iedrošināt iedzīvotājus pievērsties sportiskam un veselīgam dzīvesveidam visa gada garumā.

Olimpieši un #BeActive vēstneši, kā arī aktieri un mūziķi, ugunsdzēsēji un policisti, uzņēmēji un žurnālisti līdzās Latvijas labākajiem futbolistiem 23. septembrī mērojās spēkiem futbolā, lai sportiski atklātu Eiropas Sporta nedēļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grandiozā atklāšana sportiskā atmosfērā norisinājās pašā Rīgas sirdī – laukumā pie Brīvības pieminekļa, vietā, kur modernais pilsētas centrs satiekas ar vecpilsētu. 12 stundu futbola maratonā dinamiskās dažāda rakstura futbola spēles mijās ar sportiskiem un muzikāliem priekšnesumiem, šoviem un konkursiem līdzjutējiem.

Foto

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl