Mūžībā devies Vecumnieku volejbola treneris Jānis Plūme

Pievienot komentāru
Mūžībā devies Vecumnieku volejbola treneris Jānis Plūme
VOLEJBOLS.LV

Pēc ilgstošas slimības mūžībā devies Vecumnieku sporta skolas direktors, volejbola treneris un iedvesmojošs cilvēks Jānis Plūme.

2007. gadā Jānis Plūme savā dzimtajā Vecumnieku novadā sāka strādāt par skolotāju un šo gadu laiku Jānis bija kļuvis par Vecumnieku novada volejbola dzīves vadītāju jeb skolotāju, treneri, organizatoru un menedžeri vienā personā jau otrajā paaudzē, jo ilgus gadus Vecumnieku novadā par volejbola treneri strādājis arī viņa tēvs Ainis Plūme.

2019. gada vasarā Jānis kļuva par Vecumnieku sporta skolas direktoru. Stājoties amatā Jānis sacīja: ”Volejbols ir mana sirdslieta, hobijs un darbs vienlaicīgi. Tā ir iespēja atjaunoties un darīt to, kas sirdij tuvs. Kopš esmu volejbolā, mēs kopīgi esam izcīnījuši skaistas uzvaras, sagatavojuši izlases kandidātus un palīdzējuši izaugt labiem cilvēkiem. Bez izveidotās treneru komandas, tas būtu grūti. Liels paldies maniem kolēģiem, kuri ir izcili speciālisti!”

2018./2019. gada sezonā Jāņa Plūmes vadītā komanda “VK Vecumnieki” pirmo reizi Vecumnieku volejbola vēsturē izcīnīja Latvijas Nacionālās Līgas čempiona titulu.

Papildus trenera un sporta skolas direktora amatiem Jānis strādāja arī par Vecumnieku vidusskolas mājturības un tehnoloģiju skolotāju.

Latvijas volejbola federācija un Skaties.lv izsaka visdziļāko līdzjūtību Jāņa Plūmes tuviniekiem un Vecumnieku novadam.