Komentāri
Mūsu Angelīna Kučvaļska pietuvojas olimpiskajai ceļazīmei
Foto: REAUTERS/CANPIX

Latvijas labākā daiļslidotāja Angelina Kučvaļska izcīnīja 22.vietu Helsinkos notiekošajā pasaules čempionāta, pietuvojoties olimpiskajai ceļazīmei uz 2018.gada Phjončhanā gaidāmajām spēlēm.

Pēc trešdien notikušās īsās programmas Kučvaļska ar 55,92 punktiem bija 21.pozīcijā. Savukārt piektdien izvēles programmā viņa ieguva 99,10 punktus, kas deva 22.vietu. Ar summā iegūtiem 155,02 punktiem Kučvaļska ieņēma 22.pozīciju. Kučvaļska savu slidojumu aizvadīja bez acīmredzamām kļūdām, taču trīskāršā tulupa vietā sanāca izpildīt divkāršo, kas Latvijas daiļslidotājai maksāja trīs punktus.

Foto

“Pēc tam, kad trīskāršā lēciena vietā uztaisīju divkāršo, bija grūti, jo vajadzēja mainīt kaskādes. Bija ļoti grūts gads. Šosezon vissmagākais bija Eiropas čempionāts, taču šoreiz biju labāk sagatavojusies un tiku galā ar uztraukumu. Paldies visiem, kuri palīdzēja tikt galā ar problēmām un galvu. Ceru, ka redzēsiet mani arī Phjončhanas olimpiskajās spēlēs,” intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Sporta studija” teica Kučvaļska.

Foto: starptautiskās sacensībās Luksemburgā ”Coupe du Printemps”

Par pasaules čempioni tika kronēta krieviete Jevgēņija Medvedeva, nosargājot savu pērn Bostonā izcīnīto titulu. Medvedeva bija labākā abās programmās un tika pie 233,41 punkta.

Kā vēstīts, šosezon Kučvaļska nav spējusi sasniegt optimālu sportisko formu un janvārī Eiropas čempionātu piedzīvoja pāris kritienus, ierindojoties 19.vietā, lai gan pirms gada viņa bija ceturtā. Pasaules čempionātā pērn Kučvaļska bija 15.vietā, bet vēl gadu pirms tam palika 16.pozīcijā.

Lasi vēl