MTB braucējs Blūms uzvar XCO sacensībās Čehijā

0 Komentāru
MTB braucējs Blūms uzvar XCO sacensībās Čehijā
INSTAGRAM

Latvijas kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms sestdien Čehijā uzvarēja Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības 1.kategorijas MTB olimpiskā krosa (XCO) sacensībās “Izomat MTB Cup”, ziņo Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Blūmam šī ir pirmā UCI ranga sacensību uzvara šajā sezonā.

Aizvadītās nedēļas nogalē Blūms vienās no Čehijas prestižākajām MTB XCO sacensībām “Izmotat MTB Cup” ar Čehijas, Latvijas, rī Vācijas, Austrijas, Šveices un Slovākijas MTB braucēju līdzdalību jau no paša sākuma diktēja augstu tempu, izvirzoties līderpozīcijās.

Sīvāko konkurenci Latvijas sportistam sākumā izrādīja vācietis Georgs Egers, kurš trešajā aplī atpalika no Jāņa Mūsiņa trenētā latviešu sportista. Blūms nosargāja savas pozīcijas, kļūstot par sacensību uzvarētāju. Trasē viņš pavadīja stundu 31 minūti un 25 sekundes.

Otrās vietas ieguvējs Jans Vastls no Čehijas tika apsteigts par 50 sekundēm.

Blūms saņēma arī vērtīgus UCI pasaules ranga punktus, kas ļaus nostabilizēties pasaules ranga labāko 30 braucēju skaitā.

LRF ziņo, ka Blūms aizvada karjerā savu līdz šim labāko sezonu. Cēsinieks var lepoties ar ceturto vietu Eiropas čempionātā XCO un sesto vietu pasaules čempionātā MTB saīsinātajā distancē, bet aizpagājušajā nedēļā cēsnieks sasniedza 14.rezultātu Pasaules kausa posmā.

0 Komentāru