MotoGP sacīkstēs Pedroza izraisa iespaidīgu avāriju ar “Ducati” braucējiem Lorenco un Doviciozo

AFP/LETA

Dani Pedroza MotoGP Spānijas Lielās Balvas izcīņā izraisīja pamatīgu avāriju, kurā izstājās arī abi “Ducati” braucēji Andrea Doviciozo un Horhe Lorenco. Pārliecinošu uzvaru svinēja Pedrozas “Honda” komandas biedrs Marks Markess.

Pirms tam sacīkstēs kritienus piedzīvoja arī Alekss Rinss, Tomass Luti un Kals Kračlovs. Tiesa, visi trīs braucēji pieļāva kļūdas un nokrita bez konkurentu palīdzības.

5 sekundes aiz Markesa finišēja Žoans Zarko, trešajā vietā atstājot Andrea Janoni. Valentino Rosi ieņēma piekto vietu. Markess ar 70 punktiem kļuva par čempionāta kopvērtējuma līderi. Par 22 punktiem atpaliek Zarko un par 20 Maveriks Vinjaless. Rosi ar 40 punktiem ieņem 6.vietu.